BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie dvigubus standartus neblaivių įžymybių skandaluose.

“Dovilė Filmanavičiūtė: „Agnę už girtą eterį nulinčiavom, o ar linčiuosim vyrą iš nacionalinės televizijos eterio?“

Kodėl Agnė Jagelavičiūtė buvo skambiai ir skaudžiai plakama, o Audrius Giržadas, vakar vakaro svaigulys, veik “nieko tokio”. Nes Agnė ryški, graži, įdomi, nevengianti kritikuoti kitus žinomus veidus, aštriai pasisakanti ir dar necenzūriniais žodžiais, atvira ir tiesmuka, todėl turinti daugybę sekėjų ir nemažai nekentėjų, tai ryški persona, bet dar ir dėl to, kad ji yra moteris, moteriai tam tikrose situacijose skaudžiau kerta ir ne taip nuolaidžiauja, o dar be to ji yra mama ir auginanti mažą vaiką. Tai tas viešas pasirodymas todėl buvo toks iškedentas.

Bet kiek alkoholizmo liūnas ir su tuo buvę lai nedideli skandalai pakenkė D. Butkutei? Ji ir “karalienė”, ir arenas pilnas rinko, ir ką tu jai :D

O “kas tas” A. Giržadas? Kažkam žinomas, kažkam iš viso nežinomas, kažkas pamena tuos laikus, kai jis kaip laidų ir renginių vedantysis buvo tikrai matomas bei žinomas veidas, o dabar daugybė metų tėra už kadro, prodiuseris, Eurovizijos veikėjas, bet nei jis ryškus, nei aršiai kritikuojantis kitus ir “matais” kraunantis, nei jis Facebook’e turintis gerbėjų armiją (aš tik šiandien sužinojau, kad jis tą paskyrą turėjo), nei jis turi šeimą ir vaikų, na jis toks visai kito kalibro viešumo ir ryškumo prasme, o dar vyras.

Kita vertus, kalbant apie vyrus, vėl gi, čia irgi dvigubi standartai, nes tarkim apie LRT direktoriaus A. Siaurusevičiaus neblaivaus pasiplaikstymą elektros skydinėje iki šiol mini, nors jam dėl to “niekas nieko”, liko tik minėjimas, kad skydinės herojus, iki šiol sėkmingai vadovauja.

Kaip ir daugiavaikio, kazino gerbėjo, TV laidų ir radijo laidų vedėjo J. Radzevičiaus tragiškas pasivažinėjimas paryčiais, būdamas veik “be pulso” ir visiškai girtas “kaip tapkė” užmušė praeivį. Tai gi nesėdi kalėjimo kameroje, jis lyg “niekur nieko” toliau sau dirba radijo eteryje, bet jo padaryto nusikaltimo iki šiol tikriausiai niekas nepamiršo, bet gi kiti, tokie patys su tokio sunkumo nusikaltimais, sėdi nelaisvėje. Ar čia ne dvigubi standartai?

Dar tuo pačiu galima pridėti Egidijaus Dragūno žygius ir nuopelnus, nors jis ir vyras, ir augina sūnų, ir žinomas veidas, bet kiek skandalų dėl alkoholio (o gal ir narkotikų?), kiek vairavo neblaivus, kiek darkėsi, keikėsi, visokiais žodžiais politikus plūsta, problemos su mokesčių nemokėjimu, neretai iš viso neadekvatus. Bet savotiškai “niekas nieko”, nes tikriausiai visi priprato prie jo tokio įvaizdžio, kad jis yra TOKS, todėl kiekvienas pasidarkymas vertinamas atitinkama reakcija, kad nieko naujo, eilinis Sel’o išsišokimas, buvo ne vienas ir dar kiek jų bus.

Todėl mintis aiški, galima vardinti ir vardinti, bet dvigubi standartai visuomet buvo ir bus.

Patiko (3)

Rodyk draugamsRašyk komentarą