BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Baletas “Piaf”

2017-04-22

Vakar LNOBT parodė legendinės prancūzų dainininkės, šansono simbolio, trapiosios Édith Piaf gyvenimą spektaklyje “Piaf”. Ir buvo taip gerai, taip gražu, puiki choreografija, kiek neįprasta, bet labai patiko. Kostiumai verti dėmesio ir neįprasti akiai savo drąsa, bet tai prieskoniai, kai negali atsitraukti ir norisi mėgautis, traukia žiūrėti ir užaštrina pojūčius. O tie subtilūs E. Piaf gyvenimo momentai - simboliai, tie sklandantys rožės žiedlapiai, visuma. Dar neįtikinau eiti ir savo akimis išvysti?

Tuomet kviečiu tuos, kurie svaigsta nuo A. Cholinos šokio teatro pastatymų ir mano, kad tai yra meno viršūnė. Apie “Otelą” jums jau rašiau, kas neskaitė, čia ir komentaruose taip pat.

Kuomet pamatysite šokio teatro spektaklį “Piaf”, taip, mielieji, LNOBT davė atsaką ACH teatrui, bet tokį deramą, kad kaip sakoma “s patrachami” nunešė viską. Jūs suprasite, kas yra profesionalai, baletas, lygis ir kodėl vienas teatras yra komercija, šou ir į gražų popierėlį suvyniotas “daiktas”, nesakau, kad blogas, visokių reikia, tai kas yra gražu, tai nebūtinai yra aukšto lygio meno pasirodymas, tas gražu negražu yra subjektyvus vertinimas taip pat, man gražu, tau negražu. Bet yra profesionalai ir yra mėgėjai, TV šokių projektų dalyviai, laidų vedančiosios ir šiaip surinkti atsitiktiniai veikėjai. Ir kodėl, kitas spektaklis yra tikrasis menas, visai kitas lygis. “Tiesiog” šokėjai negali prilygti baleto profesionalams, na tiesiog, nesakau, išimčių visur yra, bet mes dabar lyginame du mums prieinamus variantus ir tai kas vyksta mūsų sostinėje. Kai šoka šokio teatrą baleto trupė ir kai šoka keli veikėjai iš baleto pasaulio, o dauguma šokėjų iš visai kitokio stiliaus šokių ir kito lygio taip pat.

Po premjeros buvo tokia pakili nuotaika. Gyvenimo horizonte pasirodė Paryžiaus vizija, vėl, vėl reikia Paryžiaus. Padam, padam, padam…

Daugiau apie spektaklį.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (1) apie "Baletas “Piaf”"

  1.   rasa rašė:

    Spektaklis toks, kaip ir Piaf gyvenimas - įspūdingos laidotuvės, so so viduriukas su keliais neblogais momentais sexualaus šokio ir pradžia visiškas š. Nelabai supratau ar ta įmitus pirmokė ilgai ir nuobodžiai visiškoje tyloje keliolika minučių pešiojanti rožės žiedlapius turėjo užmigdyti publiką, kad jie nepastebėtų 20 eurų suploję tik už 10 minučių grand finale, ar vistik turėjo atvaizduot kurią nors nuvalkiotą gilios minties ar sunkios vaikystės klišę. Nes jei turėjo kažką atvaizduot, reikėjo parinkt normalų vaiką su kokia nors mintim veide, o ne iščiustytą fifos dukrelę su nuobodžiaujančia ir į visus iš aukšto žiūrinčia veido mimika, rodančią tik abejingumą aplinkiniam pasauliui ir nulį intelekto, nekalbant jau apie nors kokius gabumus

    [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyk komentarą