BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

“V. Siegel prabilo apie santykius su D. Bunkaus sūnumi bei šeimos pagausėjimą”

Koks agresyvus marketingas, kad net nejauku, ir nebe pirmą kartą skaitant Viktorijos Siegel pareiškimus. Bet ji kieta :D Dėl skirtingų aspektų gerai ir blogai, nes man asmeniškai žiauriai nepatiktų štai toks pozicionavimas. Su mano vaiku ir apie mano vaiką, kad va taip visai Lietuvai pasakotų nauja pasija, naudotųsi situacija ir reklamuotų save. Kuo ji prekiaus, kai/jei išsiskirs su Danieliumi, nors gal ir nesiskirs, kol naudą gaudys, viešaisiais ryšiais, kaip ankstesnioji išspaudė ką galėjo iš tų santykių ir prezentacijų. Ir tikiu, kad Natalijai buvusi Danieliaus Bunkaus draugė buvo visai patrauklesnio kalibro nei ši aktyvi kobrikė.

Buvusi, beje, taip pat itin agresyvaus marketingo veikėja Justina Stambrauskaitė, kurią pirmą kartą gyvenime išgirdau - jos balsą, pamačiau jos manieras, taip tratant kaip kalašnikovui, tai Nuo..iki laidoje online wifi, čia prieš kelias dienas, kaip visuomet, paskutinė parapijoj. Tai kaip viešųjų ryšių veikėja ji tuo buvusiu ir Natalija sėkmingai pasinaudojo, apatiniais prekiauja, savo veiduką karts nuo karto parodo, nuomonę pasako. Bet kaip moteris, ji labai agresyvi savo ekspresija, manyčiau, kad tas Bunkus ją ilgai kentėjo :D , nes aš vos ištvėriau tą interviu laiką, nors kalbėjo neblogai, pakankamai sklandžiai, bet visuma tai labai įtempta.

Apskritai šie žmonės yra keisti, liguistai trokštantys viešumo ir reklamos, kad neįvertina, kokią žalą daro tam berniukui. Visi tie keisti tarpusavio santykiai, besikeičiančios draugystės, skyrybos, o labiausiai kenčia vaikas, kuris tų įvykių epicentre ir dar viešumon tempiamas su agresyviom marketingistėm. Kokia psichologinė atmosfera, spaudimas. Nežinau, manau tie būsimi tokios veiklos vaisiai bus nekokie, laikas parodys, bet teigiama perspektyva tokia miglota.

Patiko (3)

Rodyk draugamsRašyk komentarą