BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mariaus Ivaškevičiaus ir Oskaro Koršunovo tandemas užprogramuotas sėkmei. Tai tas profesionalumas, lygis, kurio norisi, kurio laukiame ir tikimės ateidami į spektaklio premjerą. Ateiname į premjeras be jokio išankstinio nusiteikimo, nusistatymo, skeptiškumo, tokie nuoširdūs, atviri ir priimantys viską, kempinės mes ar lyg švarūs rašalo sugertukai.

Naujausias šio dueto spektaklis “Rusiškas romanas” - fantastinis naujojo teatrinio sezono fejerverkas Lietuvos teatro pasaulio padangėje. Tuk tuk, tuk tuk, tuk tuk - kelionė senojo geležinkelio bėgiais, kietų medinių suolų vagone, pilname žmonių, dar juodai apsirėdžiusių našlių, į istoriją, į vieno žinomiausių pasaulyje Rusijos rašytojo Levo Tolstojaus ir jo šeimos gyvenimą. Euforija nuo pat pirmų spektaklio sekundžių, taip jaučiausi iki pat pabaigos.

Puikūs aktoriai ir jų jautrumas, šviesos sprendimai, scenografija, dekoracijos, siužetas, kokybiški dialogai ir monologai. Jei jūs vis dar svarstote ir abejojate, ar verta leistis į šią istorinę kelionę, ar tikrai patiks rašytojo žmonos ir jų vaikų gyvenimo epizodai, vien skaitant kažkur mažumėlę gali pasirodyti neįdomu, nuobodoka ar net gi snobiška. Anaiptol. Tai taip įdomu ir netikėta, iš tiesų praturtino ir suteikė ne vien žinių apie vieno ryškiausių asmenybių gyvenimą, jo žmonos likimą ir sunkumus, gyvenant su tokio ryškumo personalija, kuriam labiausiai rūpėjo jis pats, o ar mylėjo ką nors? Kažin.

Tai siūlau nedvejoti ir paskubėti pirkti bilietus, nes net neabejoju, kad jų artimiausiu laiku nebeliks. Jūs ne vienintelis, kuris susidomės, nes tikiu, kad ovacijos sklis ir jau sklinda toli, triukšmingi “bravo” jau nuo šio sekmadienio ir pirmadienio, kai visi buvę premjeroje dalinsis savo įspūdžiais ir lygiai taip pat, kaip aš čia, karštai tikins, kad kiekvienas turėtų tai pamatyti, kam patinka aukšto lygio profesionalų teatras.

Spektaklis nėra trumpas, tą momentą taip pat turėkite mintyse, planuodami savo turtingą vakarą, spektaklio pabaiga 22:30, o euforija, žinoma, individualiai. Jei atvirai, tai spektaklis galėtų trukti ir dar ilgiau.

https://www.rusudrama.lt/spektakliai/rusiskas-romanas

Rodyk draugams