BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Jei jūs susigundėte nusipirkti UAB “Masažo klinika” grupinius kuponus konkrečiai Starvac viso kūno vakuuminio masažo procedūrai, tai šis skundas kaip tik apie tai. Rekomenduoju susipažinti prieš perkant ir išsiaiškinti ką jūs perkate, ar tikrai sutaupote minimus 700 litus, kad nebūtų taip, kaip atsitiko man. Žmogui, kuris mėgsta skaičiuoti, mėgsta sutaupyti (bet neperkant šlamšto), bet labai nemėgsta, kai jam į akis pučia miglą ir daro iš jo durnelį. Ar jums patinka jaustis apmulkintu durneliu? Ne.. Ir man ne.. :) Pradžioje, kad būtų aiškiau, kelios nuotraukos iš įvairiausių grupinių apsipirkimų svetainių, nes ši “Masažo klinika” reguliariai skelbiasi ir reguliariai kviečia “sutaupyti”. Paslaugos sąlygos tos pačios, kaina ta pati, tik štai, o koks sutaupymo rezultatas? O tai sužinosite vietoje, kaip sakoma “post factum, baby” :)

starvac

Jau šioje vietoje atkreipkite dėmesį, kad “Akcijos kuponas galioja iki 31 gruodžio 2012 15.00 , net valanda nurodyta, kaip miela… Kai realiai tuo metu “Masažo klinika” nedirbs, apie ką labai maloniai praneša savo svetainėje (bet ne kuponų pardavimo vietose, kitose nuotraukose tai taip pat pamatysite):

masažo klinika

Kitose grupinių apsipirkimų svetainėse užfiksuoti pasiūlymai, analogiški. T.y. UAB “Masažo klinika” parduoda paslaugas, kurios visuose pasiūlymuose skelbiamos aiškiai ir labai gerai matomai: 10 kartų -  sutaupoma kaip tik 700 litų: viename pakete minima 289 lt. suma, kitur 259 lt. suma, bet visais atvejais sutaupoma 700 lt. vertei. Atkreipkite dėmesį, kad svetainės paslaugų kainoraštyje perkant 45 minučių 10 procedūrų paketą suma 700 lt.. Nuorodoma kaip įprasta kaina perkant iš karto 10 masažų.

O perkant 30 min. vakuuminio masažo procedūras - 580 Lt. suma, kuri niekur kuponuose nenorodoma, apart įmonės svetainės.

Screen shot 2012 12 10 at 15 16 44

Screen shot 2012 12 10 at 15 30 25

Screen shot 2012 12 10 at 14 13 52

Screen shot 2012 12 10 at 14 16 33

Screen shot 2012 12 10 at 14 17 11

Ką realiai gauni, jei nori pasinaudoti kaip tik ta nuolaida, minimai 700 lt. vertei. Gauni ne 10, o tik 5-6-7 procedūras :) Kodėl? Todėl, kad jie (pasirodo) suklydo (metų bėgyje n kartų klydo) :( Ir kaip čia atsitiko, kad ta nelemta 700 Lt. suma :( Ir todėl, jei jums reikia 45 min. viso kūno masažo (pagal jų kainoraštį), tai prašome primokėti, nes kitaip gausite tik 30 min. vakuuminį masažą, kaip nurodyta kupone. O į pastarąjį laikotarpį neįeina visas kūnas, o tik apatinė dalis :( Paprasta matematika.  “Masažo klinika” vadovaujasi labai keista matematika ir manipuliuoja skaičiais taip, kaip jai norisi. Faktiškai klientas perka vieną, o gauna visai ką kita. Klientas perka nuolaidą 700 lt. vertei. Taip? O faktiskai perka 580 Lt. vertei. Dar reikėtų paminėti, kad turint kliento kortelę, kurią ten pat vietoje galima nusipirkti, ir taip gauni -50% nuolaidą. Pvz. perkant tik 1 procedūrą net neegzistuoja minima kupone 70 lt. kaina (egzistuoja 60 Lt./kartas). Tai gi, turint kortelę sumoki 290 Lt. Tai su kuponu sutaupai net 31 Lt. :)  Ir gauni įvairias sąlygas, pvz. labai ribotą laikotarpį, į kurį privalai sutilpti, arba panaudoti kuponą galima tuo metu, kai visa “Masažo klinika” atostogauja :D

—–

V.ž. Jei jūs supratote apie ką šis įrašas, jau gerai :D Tiesiog eilinis pastebėjimas apie tai, kiek KAINUOJA nuolaidos :) Ir kas slypi už UAB “Masažo klinika” kuponinių akcijų. Gaudykite, stebėkite, skaičiuokite ir nesakykite, po to, kad neperspėjau :)

Linkėjimai klinikos vadovui, verslininkui Pauliui Tarvydui. Kaip verslininką suprantu, reikia suktis, neišdūręs - nevažiuosi, sunkūs laikai, kam rūpi tie masažai, kai yra nemažai kas skaičiuoja, kiek sumokės už šildymą. Bet pats supranti, gi nieko nėra amžino, o ir mokių durnių skaičius ribotas. Nuolaidos - jos masina, jos gundo, kodėl gi ne. Bet visada maloniau, kai parduodamos tikros, o ne pseudo nuolaidos. Mes visi mokame skaičiuoti :) Nes tas kas moka, mokus klientas, geros nuotaikos klientas, jis visada sugrįš ir kitam parekomenduos, tokiam pat mokiam. Jis įvertins ir bus dėkingas. Grįžtamasis ryšys rinkodaroje labai svarbus, bene svarbiausias dalykas. Tai gi, kaip priėmėte, tokį grįžtąmąjį ryšį ir turite.

Patiko (10)

Rodyk draugamsKomentarai (19) apie "Kaip UAB “Masažo klinika” apgaudinėja su Starvac procedūra (arba “ir vėl tie kuponai” :D )"

 1.   Ž.M rašė:

  Aš įsigudrinau kuponuose siūlomų paslaugų teikėjus visad pasigūglinti. Ir dar nesuvedus į paieškos laukelį jau buriu: “bus krūva neigiamų skundų”. Po sekundės “pranašystė” “keistai” ima pildytis. Beje, esu vienas iš tų žmonių, kurie turi tokiems dalykams tikrai neprastą atmintį. Ir pirmas pasitikėjimą menkinantis dalykas yra paslaugos paleidimas per visus tuos kuponų tinklapius - itin gerai atsimenu siūlomas paslaugas ir firmas bei kainas. O žmonių skundai tą sumenkusį pasitikėjimą galutinai “nužudo”, tad paslaugų naudojantis kuponais nepirkau, neperku ir nepirksiu.
  Tiesa, vieną kitą daiktą su kuponais teko pirkt, labai nusivylus nelikau, gavau viską taip, kaip ir turi būti.

 2.   Subjektyvi rašė:

  Yra toks posakis: ir gudri višta uodegą išsidilgina :) Gali tikrinti, gali, bet jau kai užsirausi, tai užsirausi. Apie šį atvejį dar niekas niekur nerašė, tad esu pirmoji kregždutė :D

 3.   kapec rašė:

  gaila uzdare geriausia skundu puslapi (skundai.lt), kiti projektai kol kas jam neprilygsta

 4.   Subjektyvi rašė:

  Kažin kada jį atidarys? Nieko negirdėti?

 5.   ALGdas rašė:

  Tu visada ką nors tikro, protingo ir reikalinga parašai. Esi šaunuolė, ir būk visada tokia.

 6.   Fėja rašė:

  Ir as su kuponais esu issidurusi. Tik apie tai suzinojau gerokai veliau :) perkant daikta-pipirine/druskine- malunelis. Skelbiama “tikroji” buvo 59lt, pirkau su kuponu uz 29lt, bet kai palaikant drauge nuvaziavai o gariunus, kur siaip nesilankau, radau begale tos pacios firmos identisku maluneliu druskai ir pipirams(2 in 1) po 20lt. Kadangi daikta naudoju tai tik pasijuokiau is saves :)
  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 7.   kapec rašė:

  Kad kazin ar atidarys. Juk teismas ipareigojo tik pasalinti viena skunda, pats savininkas sugalvojo uzdaryti visa portala. Gal protestuodamas, gal del kitu priezasciu. VZ po straipsniu buvo gan idomus vienas komentaras apie visa ta istorija.

 8.   Subjektyvi rašė:

  Dėkui, ALGdas, kartais norisi paprasčiausiai netylėti, nors galbūt ta info aktuali tik labai labai siauram žmonių ratui.

 9.   Viksva rašė:

  Relaksacinis “viso kūno” masažas taip pat trunka ne valandą, kaip skelbiama, o vos ne vos 40 min. Ir užklojo mane ne rankšluosčiu ar paklode, keičiamais po kiekvieno kliento, o gauruotu pledu, po kuriuo gulejo stipriai išsikvėpinęs vyriškis. Ir įrodyk paskui savam vyrui, kad buvau masaže, o ne pasimatyme… :)Svetimas kvapas jautėsi net grįžus namo…

 10.   lauko durys rašė:

  Pritariu, tokiai nuomonei, kad gana daznai klientai gauna trumpesni masaza, negu buvo zadeta kainotastyje. Tai istiruju yra nemalonu, ypac kai ateini atsiplaiduoti.
  Bet geriausiai bausme tokiems veikejams yra blogas PR’as. Tiesiog nekada nebeikite i toki salona ir informuokite savo draugus.

 11.   As rašė:

  O as noriu apginti Masazo klinika, nes lankausi ten mazdaug kas pusmeti, darausi gydomuju masazu kursus. Su admin. problemomis neteko susidurti. Masazai geri, kainos prieinamos. Masazai kartais net prailginami, net nekalbant apie sutrumpinima. Ir apskritai, butu gerai, jei atsinaujintu ne tik skundai.lt, bet ir atsirastu geru atsiliepimu portalai, nes pastebejau, kad zmones linke rasyti neigiamus komentarus, o gerieji tyli :) Taigi nesmerkiame Masazo klinikos, nes tikrai zmones gerai dirba:)

 12.   Liucina rašė:

  Laba diena. Po Roll masažo nualpus nebuvo man suteikta medicininė pagalba bei iškviesta greitoji. Ligoninėje buvo konstatuota, kad lužo apatinio žandikaulio ataugos bei skilo/nuskilo keturi dantys. Gulėjau ligoninėje. Jokio žmogiškumo. Tiesiog buvau palikta likimo valioje. Jei norite likti gyvos - geriau Žukausko g. esančia masažo klinika net neiti. p.s.ta diena dirbo juodaplaukė administratorė.

 13.   klinikos konkurente rašė:

  Na, mielieji, stosiu i savo konkurentu puse. Ko Jus puolate tuos, kurie teikia paslaugas, jeigu islepote taip, mielieji, klientai, kad tuoj net nemokamai teikiamoms paslaugoms priekaistu turesite. Nesigincysiu, jeigu jau ka pazadejo, turejo isteseti, taip nesazininga. Nezinau, is kur tiek pastarasis zmogus turejo kantrybes ir laiko rinkti medziaga, bet as neturejau tiek kantrybes gilintis ir analizuoti. Neidomu. Jums atrodo, tik pardavejas privalo, o Jus, mielieji, ar turite nors dalelyte dekingumo uz atlikta darba, kuri perkate ne del to, kad Jums reikia (dazniausiai), o del to, kad pigu. Turite priekaistu? Pirkite paslaugas ne akciju metu! Kodel Jus tikite nepriekaistinga kokybe, ivertine ja vos keliais litais. Paverskite tai laiku, irangos savikaina, nuomos kaina, darbuotoju issilavinimu ir kvalifikacija ir suprasite, kad Jusu paslauga turi minusine verte. Aisku, dabar Jus soksite man i akis, kad tai ne Jusu reikalas! Bet yra arba vienaip arba kitaip, tecio varianto nebuna! Naivus tikedamiesi, kad nusipirke tarkim veido valyma uz kokius 50 Lt gausite normalia paslauga? Juk mes visi pardavejai zinome, kad kaip gerai nepadarysime, pas mus sugris vienas kitas is keliu desimciu. Mes greiciau subankrutuosime, nei susirinksime lojaliu klientu rata. Pvz. veido valymo proceduros vien kosmetikos savikaina maziausiai 20 Lt.Komisiniai (+-)uz parduotus kuponus 25-30%+PVM. Apskaiciuokite kiek lieka? Ar Jus tikite pasaka, kad verslininkas pardaves paslauga uz 30 Lt viska atliks taip kaip reikia? Arba Jus isdurs, arba darbuotoja, kuriam nesumokes uz atliktas paslaugas. Taigi, norite tureti geras, kokybiskas paslaugas, iskokite akciju paciu imoniu puslapiuose, tarkites su vadovais, lankykites reciau pas savo specialistus, bet uztikrintai. Mylekite save. Nukainuoto pieno maximoje neperkate? Tai kodel save taip nupiginate su tom akcijom.
  Beje, visuomet nemaloniai nustebina klientai ateje i procedura klausia:”o kas cia bus?” ir issitraukia segtuva su kruva kuponu.

  Dar pora zodziu. O arbatpinigiu paliekate uz gerai atlikta darba?…. Tokiu suskaiciuoju vienetus…:)

 14.   Subjektyvi rašė:

  Tai kam pardavinėjate paslaugas, žadate identišką kokybę, kaip būtų be nuolaidų ir akcijų, jei jau avansu nusiteikę, kad neatliksite, neapsimoka, vieni nuostoliai ir pan.. Ar pirkėjui turi rūpėti kažkieno asmeninės ar įmonės problemos? Paslaugos atlikėjas parduoda, pirkėjas perka konkrečią paslaugą ir perka kokybišką, o ne atmestinę ar aferą. Taip kad nereikia siūlyti ir tiek.

  Ar paslaugos pirkėjas tikrai kaltas, kad įmonė apgavo?

 15.   nu nu rašė:

  Įdomus tų pardavėjų požiūris: patys eina į grupinius portalus, pardavinėja savo paslaugas žemiau savikainos, o paskui priekaištauja, kad žmonės perka, nemaloniai juos nustebina, kad žmonės daug kuponų nusiperka. Na jei taip nepatinka, tai neprasidėkit su tais grupiniais portalais ir bus ramu. Kodėl klientai turi kentėti jūsų neigiamą požiūrį, kad va atėjo už kuponus.

 16.   Lauko durys rašė:

  O norisi pigiai ir gerai, ane?

 17.   Algimantas rašė:

  Esu daug kur buves masazuose, bet … ten kur dazniausiai buna nuolaidos ir dar tokios dideles–nieko gero nelauk, tai laiko tempimas…
  Jei kabeti apie gydomaji darba–nuolaidu gygyme tikrai negali buti, nes tada dirbama tik del kiekybes, bet ne kokybes. Ten kur samdomi masazuotojai ir juos norima apkrauti darbais visai dienai-uzuojauta ir jiems ir paciai klinikai : ) gaunasi “stampovke”, nes jei gydomasis nugaros masazas kainuoja rimtas 60-70 litu, tai ko toketis is tokio, kai buna 28 lt ?

 18.   Kaimynas rašė:

  Na va, aš tai perku kažkaip iš patikimų partnerių visus masažus, norisi atsipalaiduoti ir t.t.

 19.   Geri masazai rašė:

  Super straipsniukas, man visada patinka paskaityti apie masazus. :) Pati labai juos megstu. O šiaip baisu kai pagalvoji, su tom klinikom. :(
  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyk komentarą