BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Paskutiniu metu seminarų - smegenų plovėjų organizatorių skelbimus Facebook’e nukonkuravo NT veikėjų skelbimai, jų tiek daug, tokia gausa, matyt “niekam nereikia”, o burbulo laikotarpis irgi spaudžia, vyksta aktyvus “iškišk” procesas. Tad kodėl gi vieno iš jų nepataršius? :D

anglija

Kai žiūriu į šį sulipdytą darinį - kregždžių lizdą, galvoju apie “naująją Angliją”. Bandau įsivaizduoti, kaip iš šios kregždžių kolonijos ryte, vienu metu pajuda visi kaimynai, o vakare, po darbų, grįžta visi drauge vienu metu, pro tą siaurą įvažiavimą, užuojauta gyvenantiems ant to kampo, kur bus toks praeinamas kiemas, kad kiemeliai neapsaugos nuo triukšmo ir išmetamųjų dujų. Kambariukai kaip kišenės, rodos gyveni kotedže, per du aukštus, bet viskas suspausta, mini, taip, nauji butai, kažkaip vis tiek keistai. Kiemeliukai irgi mini, tokie nedidukai, vienur rašo 25.74 m2, tai koks čia kiemas? Aš žinau kokio dydžio 42 kv.m garažas, tai kai įvažiuoju, tai vienam automobiliui žymiai komfortiškiau, nei ten būtų du.

O jei visi kaimynai išeis saulėtą dieną ir visi bendruomeniškai susikurs grilius, tai bus tokia fiesta la bamba, kad tik spėk langus uždaryti, kad namai dūmuose nepaskęstų. Na gal nebus taip vienu metu, bet užteks bent vieno aktyvesnio baliauninko, draugų mėgėjo, kad ramybės neturėtų visi toje pusėje ir dar priešais, kam pasiseks gyventi tame vidiniame “šulinyje”.

O kas žolę pjaus? Visi vienu metu, darniai susiorganizuos grafiką, kad “pjaunam ne aštuntą šeštadienį”, nes žinote kaip būna, pjauna visi kada gali ir kada nori, net ir tuos kelis kvadratus. O jei dar kas susigalvos šuns būdą ten įkurdinti. Na gal nesugalvos, bet, kaip žinia, kiek kaimynų, tiek nuomonių ir variantų, čia ne Laurų kvartalas, kur apskritai šunys buvo uždrausti, kad nelotų, nekiauksėtų ir netriukšmautų per naktis budindami visus aplinkui. Kur daugybė kaimynų, ten gi amžinos problemos, žmonės negali vienodai gyventi, būti visi ramūs ir tykūs. Vienam reikia ramybės, kitas su draugais ūžia ošia ir mėsas kepa, taip ir gyvena tokiame kolūkyje. Tai visų tokio tipo gyvenviečių, individualių namų ar kotedžų kvartalų, sodų bendrijų problema.

Dar kas patiko, pamenate įrašą apie Tarandę, kaip prie draugės ind. namo išdygo daugiaaukščiai kotedžai, už tvoros? Jei neskaitėte, tai http://subjektyvi.blogas.lt/tarande-vienas-nykiausiu-rajonu-vilniaus-mieste-8431.html Nes čia kone identiška romantika. Buvo namas, ramiai sau gyveno, ir štai, laba diena, už tvoros atsirado ne vienas kaimynas, ne šeima, o po penkis “kiemelius” ir daugiau, jei įskaityti tą artimą kaimynystę. Žavuma, ką?

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (2) apie "“Naujoji Anglija” - kregždžių kolonija"

 1.   Norėjau pirkti rašė:

  Norėjome pirkti ten kelis kotedžus savo gausiai šeimynai ir nusprendžiau aš paskambinti pasiteirauti kokios yra pirkimo sąlygos, kas įskaičiuojama į kiną ir t.t…
  1. Prisiskambinti pavyko gal iš 10 karto dienos bėgyje. Telefonas tai buvo išjungtas, tai buvo užimta. Puikus pardavimo menas pamaniau, bet visko gi pasitaiko….
  2. Kai prisiskambinau, pamaniau, kad suklydau ir papuoliau kažkur ne ten. Pokalbis man priminė monologą su savim. Arogantiška ir kažkodėl labai susireikšminusi ponia (bent jau taip pasirodė) negalėjo pateikti man nei vieno konkretaus atsakymo į mane dominančius klausimus. Atsakymai dažniausiai skambėjo tokie: “gal”, “ir?”, “taip”, “ne”, “be”, “su”, “gal taip, o gal ir ne”. Buvau šokiruotas! O pabaigoje man buvo pasiūlyta rašyti laišką su mane dominančiais klausimais! O kam ir ką veikia tada ten ta ponia kuriai neįmanoma prisiskambinti? Pasakysiu sąžiningai, tokio neprofesionalumo pardavimuose ir bendravimo su klientais senokai nesu matęs. Pamaniau, kad jei pardavėjas nėra suinteresuotas parduoti objektą, o aš turiu įkalbinėti jį tą objektą man parodyti ir atsakyti į dominančius klausimus, tai AČIŪ!, bet rasiu ten kur pardavėjas bus suinteresuotas.
  Iš dalies esu dėkingas tai poniai, nes ji padėjo mums persigalvoti ir dabar pradedame statyti kelis nuosavus namus, kurie kainuoja panašiai, kaip minėti kotedžai :)

 2.   Klausimas rašė:

  Mozūriškio g. randasi ESO didelio slėgio skirstomasis dujų vamzdynas. Namai statomi visai šalia. Pagal Dujotiekių apsaugos taisykles (5 p. ir priedas) didelio slėgio dujotiekio apsaugos zona 25 m.

  Įdomu, ar taip paprastai gauti reikiami leidimai?

  Kaip avarijos atveju (pvz., sprogimo, didelio dujų nuotėkio ir kt.) atrodys tokių namų gelbėjimo ir avarijos remonto darbai?
  Ar turto draudimo įmonės draus tokius objektus ir ar kaina nebus atitinkamai didesnė?

 3.   Benas rašė:

  Sveiki buvau ir aš šitame projekte. Visų pirma dėl “pardavimų vadovės” esu tokios pačios nuomonės kaip ir kiti, moteris arogantiška labai pasikėlus ir nemaloni, visiškai neleido koreguoti sutarties. Antra, šio projekto statytojas yra visiškai naujas ir nemanau ar jie nebankrutuos, kad nereikėtų taisyti kažkokio broko. Trečia, kaip privaluma laikoma palepe, kuria sudaro apie 20 kvadratų neįforminta jokiuose dokumentuose ir bankas jo nemato ir neduos jums paskolos jo įsirengimui. Taip pat ganėtinai prastas reljefas, kuris tikrai pridarys problemų ypač stipriai lijant arba gausiam sniegui.
  Prieš perkant siūlyčiau perskaityti bent du kartus sutartį ir palyginti su kitomis sutartimis.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyk komentarą