BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

skandinaviškas

Jei pavargote nuo interjerų kritikos, tai nėra taip “viskas” blogai šiame gyvenime. Šiaip daugybė interjerų, gaila, kad ne Lietuvoje, man patinka, ir visokios smulkmenos tikrai nerėžia akies, todėl ir neverta dramatizuoti. Tad šį kartą noriu pasidalinti tokiu sprendimu (čia daugiau nuotraukų), kuris man patinka, galbūt ir jums patiks ;) . 36 kv. metrai grožio.

skandinavų

skandinavų

Nepaisant tam tikrų smulkmenų, kaip kad pakabintos taurės, kurios realiai renka dulkes, nebent dažnai naudojamos, nors kaip interjero elementas kitiems gali patikti, tos lentynos virtuvėje, kurios apsineša dulkėm ir riebalais, nesirinkčiau jų. Bet visuma, bendras vaizdas - labai gerai, nes man patinka, kai tokios tvarkingos zonos, labai patinka normalus stalas, va toks, tiesiog normalus. Ne baras, ne tos aukštos kėdės, ant kurių klaikiai nepatogu (mums) sėdėti ir net bare nesiveržiame ten, nebent vietos visai visai nėra. Patinka palangės, kad ten kažkas vyksta, nes mūsų bute taip pat palangės su gyvybės ženklu, apskritai palangės yra labai vertingos, jei jos plačios, gilios, tai nuodėmė neišnaudoti tokios puikios vietos.

Tad nediduko buto interjeras toks, kuriame norėtųsi gyventi, jei tai būtų pirmas būstas vienam ar dviem. Nors jame yra to moteriško charakterio, bet jis, vis tik skandinaviškas stilius, yra ne šaltas, ne atšiaurus, ne nykus, kaip kad lietuviai kopijuodami tiek nusivažiuoja į depresinį asketišką niūrumą, kad validolis su valerijonu vien žiūrint, o gyventi… Tai gi, šis labai jaukus, žinoma, tai mano subjektyvus žvilgsnis, nes ne visiems gražu skandinaviško interjero motyvai, elementai ar apskritai pats skandinavų stilius.

kambarys

lova

darbo

Gera matyti, kaip nedideliame bute, tokiame išties mažame plote, štai taip gražiai, protingai ir tvarkingai sudėliotos skirtingos zonos, kur yra vietos skirtingiems užsiėmimams ir anie niekam netrukdo. 10 balų.

Patiko (2)

Rodyk draugamsKomentarai (2) apie "Puikus mažo buto išplanavimas ir jaukus skandinaviškas interjeras"

  1.   qqprojects rašė:

    Gražu :)

  2.   A.G rašė:

    Pamenu, baigęs vidurinę, taip sėdžiu. O ant gatvelės stovi Volga (21-a, tuomet 24-os dar nebuvo). Ir klausiu savęs. Kurlink suksiu. Atsakiau tuomet sau, - ne link Volgos. Likau ištikimas savo tai jaunystės priesaikai. Ir, manau, nugyvenau labai laimingą gyvenimą. Esmė, manau, gyvenimo siekis. Jei tu sieki turėti mylimą žmoną ir vaikus, jei tu sieki būti šio pasaulio galiūnas ir pasieki, - esi laimingas. Suprantu ir tuos, kurie ten, kur - pinigai. Kai visa kita nesvarbu. Tikiu, kad ir jie būna laimingi. Gyvenimas, manau, labai labai yra sudėtingas ir būna, kad žmogų nuo žmogaus gal skiria ir kosmosai. Kai gyvūnas arčiau žmogaus, pagal pasaulėžiūra. Nei žmogus su kitu žmogumi. Tai turime, manau, priimti ramiai. O moterys… be jų būtų ne tai, kad nuobodu. Beprasmiška.Kaip ir, manau, moterims be vyrų.

Rašyk komentarą