BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kadangi šiais metais (ir visais kitais) bus itin madingos skarelės, tai nori nenori, bet reikia išmanyti skarelių rišimo būdus ;) Juolab, kad skarelė, tai ne šiaip sau gražus kvadratinis medžiagos gabalas, o kone universaliausias aksesuaras, kurį galima rišti ir taip, ir šiaip, ir anaip, ir visaip bus gražu. Kas kart atrodys naujai ir originaliai.

Anksčiau jau esu rašiusi apie prabangiąsias “Hermes” firmos šilkines skareles. Tuokart su skarelėmis gavau dovanų spec. “Hermes” korteles - skarelių raišiojimo instruktažą (kortelės šiaip kainuoja nepigiai - apie 20 eurų (radau apie tai internete)), tai draugiškai pasidalinsiu su jumis ;) Tad galėsite sutaupyti ir nemokamai pasisemti idėjų, kaip puoštis - raišiotis skarelėmis (foto ne mano, bet kortelės tos pačios :) ). Man visi būdai nerealiai gražūs ir išties nesudėtingai pritaikomi praktiškai. Pirmyn!

Nr.2 reikalingas spec. “sagutės” tipo priedas, kad būtų galima perverti galus.

Čia, kur surauktos dvi “silkės”, tai reikalingas spec. žiedas skarelėms. Gražiausias  - metalinis, gali būti sidabro ar aukso spalvos.

 

Patiko (2)

Rodyk draugamsKomentarai (4) apie "Skarelių rišimo būdai"

 1.   PERSONA rašė:

  NERADAU NIEKO ĮDOMESNIO IR ŽAISMINGESNIO. REIKIA IEŠKOTI…KAS PARODYTA NĖRA NEĮDOMU, BET NORISI KAŽKO …

 2.   Subjektyvi rašė:

  Sėkmės paieškose :D Čia tikrai nieko įdomaus ir žaismingo. :P

 3.   9 skarelių rišimo būdai rašė:

  [...] Ir vėl šilkinės skarelės, kaip gi be jų, kai pavasaris už lango, o šis fantastinis universalus aksesuaras ne tik puošia, bet vizualiai atnaujina ir pagyvina pabodusius rūbus. O kur dar romantiškai moteriškas įvaizdis. Ne visi skarelės panaudojimo būdai man priimtini, skonio reikalas, bet kelios neblogos idėjos turėtų sudominti ir jus. Video vaizdelis daug iškalbingesnis, nei pieštiniai pavyzdžiai. [...]

 4.   Linoreta rašė:

  Na labai labai turiningai pas tave pasibasčiau. O kai kurie skarelių rišimo būdai bus išbandyti, ačiū.

Rašyk komentarą