BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tai gi vakar buvo premjera Lietuvos nacionaliniame dramos teatre :D Žinoma, buvau ir mačiau. A. Čechov “Trys seserys” vakar Dramos teatre buvo pristatytas naujoviškai, režisierė Y. Ross. Nors paprastai naujoviški ir keisti pastatymai man patinka arba bandau atrasti daugiau pozityvo nei negatyvo, iš tos serijos “juk žmonės stengėsi, dirbo, darė”, bet šį kartą po premjeros bandau išspausti tą pozityvią gaidą ir pakelti ūpą tiems, kurie dar tik eis, ten yra keli “visai nieko” momentai, ypač vaikų choras, ta daina buvo jėginė, klausyčiau dar kartą, jei rasčiau kur (pasufleruokite kas žino, būčiau dėkinga), patiko dekoracijos, spec. efektai, patiko derinys su Lietuva ir kariūnais.

Tačiau, nepaisant to iš esmės man spektaklis nepatiko, jei atvirai, visuma nepatiko. Iš karto argumentuosiu kodėl. Nes ta visuma man priminė, na taip iki skausmo iki skausmo, tuos jau galima sakyti nuvalkiotus rusų filmus, tas komedijas kur “ypatumai”, tikriausiai ne vienas esate matęs “Nacionalinės medžioklės ypatumus” ir kitas komedijas iš šios serijos. Tai vakarykštis spektaklis “Trys seserys” buvo lyg klonas, lyg aidas ir atspindys tų filmų, o labiausiai priminė komediją “Операция «С Новым годом!»”.

Galbūt tai sutapimas ir režisierė atsitiktinai taip viską sudėliojo, nors ką gali žinoti. Nei man tos komedijos paliko “gilų įspūdį”, nei naujoviška “Trys seserys” versija. Parašysiu atvirai, likau antroje dalyje tik dėl to, kad norėjau išlikti pakankamai objektyvi (nors taip, vis tiek subjektyvi :D , renginių vertinimas toks jau yra) ir įvertinti visumą, galbūt reabilituoti pirmąją dalį, be to buvau ne viena, tai nenorėjau gadinti vakaro ir kitam žmogui.

Patiko (1)

Rodyk draugamsRašyk komentarą