BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Naujojo teatrinio sezono premjera - komedija ‘Chaosas’ (o tiksliau būtų tragikomedija) išbudins iš letarginės rudeniškos melancholijos ir pakels kraujospūdį. Spektaklis gyvas, vietomis triukšmingas, akinantis šviesomis ir kurtinantis garsu. Bet čia tik sluoksniai, pertepimai. Chaosas negali būti ramus ir tvarkingas, jis privalo būti chaosu.

Siužetas apie tris moteris, apie jų gyvenimą, problemas, tokias kaip mes, labai žemiškas ir realias. Apie tris drauges: jauna žurnalistė, besiskirianti su vyru ir kovojanti dėl dukros globos, uždaromos šimtametės mokyklos mokytoja, dviejų vaikų mama, (ne)santūri įpusėjusi penktą dešimtį ir keturiasdešimtmetė psichologė, senmergė, ieškanti to vienintelio, tarp “psichų” ( :D ). Jų santykiai, konfliktai, pasigėrimai ir paguoda. Nemažai psichodelikos. Ir psichologinės terapijos.

Man spektaklis patiko, nors girdėjau kalbant “po”, kad vėl tie vyrai “visi kiaulės”, biškeli banalu, amžinai nuskriaustos moterys ir bla bla bla. Visko gali būti. Kas ką norės iš jos, komedijos, pasisemti, tą ir pasisems. Manyčiau, kad einant reikėtų įsidėti skeptiškumą į gilią kišenę ir pasimėgauti reginiu, geru aktorių rinkinuku ir klišes palikti kažkur ten. Man patiko ir nekreipiau dėmesio į smulkmenas. Tiesiog kaip tik atitiko poreikius, kai reikėjo kažko tokio netipinio, nebanalaus, ryškaus, šiuolaikinio. Tai pirmasis spektaklis, kuris įkvėpė šio sezono teatriniam maratonui. Rekomenduoju ir jums.

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (2) apie "Spektaklis ‘Chaosas’"

  1.   as-ta rašė:

    Taip. pritariu, pojūčiai panašus, turbūt diagnozė panaši, patiko, spektaklis vietoj ir laiku.Sklandus nesklandumas: ))

  2.   Spektaklis: Chaosas | ATF dienoraštis rašė:

    [...] recenzijas paskaičiau tik dabar, jau po spektaklio. Va, net subjektyvi rašo, kad super spektaklis http://subjektyvi.blogas.lt/spektaklis-chaosas-4997.html. O. Tai gal teigiamus atsiliepimus pas subjektyvi ir paskaitykit [...]

    [WORDPRESS HASHCASH] The comment’s server IP (192.0.84.105) doesn’t match the comment’s URL host IP (192.0.78.12) and so is spam.

Rašyk komentarą