BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

borkmanas

Šiandien premjeros diena, lankiausi Valstybiniame jaunimo teatre, G.Varno režisuotame spektaklyje “Junas Gabrielis Borkmanas”. “Vaidina legendinių aktorių ketveriukė: Kostas Smoriginas, Vidas Petkevičius, Dalia Overaitė bei Jūratė Onaitytė. Spektaklio scenografiją kuria nebe pirmą kartą su rež. G. Varnu dirbantis dailininkas Gintaras Makarevičius. ”

Spektaklis patiko, kokybiškas ir geras pastatymas, tad manau ši pjesė sulauks ne tik gerų atsiliepimų, bet ir teatro gerbėjų dėmesio. Čia tai, ką galėtume pavadinti geru, brandžiu, bet ir ne pernelyg sunkiasvoriu, kai bandai suprasti apie ką ir sunkumas spaudžia. Teisingai užkabinti gyvenimo momentai: žmonių santykiai, svarstymai apie gyvenimo prasmę, čia ir dusinanti motinos meilė vieninteliam sūnui, kuris taip trokšta laisvės, nes “yra jaunas”, gyvenimo saulėlydyje savo gyvenimo kelią narstanti šeimos galva, optimizmu trykštantis “nepadaręs karjeros” poetas.

Dėl išskirtinių aktorių jauti tą gero teatro aurą, kuomet nelauki pabaigos, norisi dar ir dar mėgautis visuma. Labai patiko scenografija, ji toji šiuolaikinė, kas dabar “ant bangos”, projekcijos, spec. efektai ir “rodomos” dekoracijos, bet viskas skoningai, subtiliai ir harmoningai. Gyvenimo traukinys, kurį lydi makabriški skeletų šokiai. Rekomenduoju.

Daugiau apie spektaklį.

Patiko (16)

Rodyk draugams



Rašyk komentarą