BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mūsų tautiečiams vis dar sėkmingai kabina riebius ar pašvinkusius makaronus apie NT. Nauja plokštelė (dar kolkas nesubraižyta ir kitaip nesugadinta) - investuokit, pirkit, kiškit savo pinigus į užsienio kraštuose esančius svajonių apartamentus. Ne tokius kaip antai siūlo gimtoji Šventoji - miestas vaiduoklis - budulių rojus ir oazė, “net” 35 kv. m ploto džiaugsmą (ir juos dar drįsta vadinti apartamentais, na kaip negėda?). Jums gali pasiūlyti įsigyti svajonę piramidėmis ir arabais pritvinkusiame Egipte. Balti dviejų aukštų namukai, palmytės, balkoniukai, butai “net” po 50 kv. m ir daugiau, ir ….. smėlis smėlis kur dairais. Grožio - 0 sveikų. Gražu tik prie tavo butuko, nes ten palmę laisto. Baseiniukas visiems butams, gal 10 x 14 m m, galėsit kaip į vonią įsilipt. Jūra - velnias žino kur, atstumai labai skirtingi. Bet ne apie tai. Svajoti yra puiku.

Kainos ne tokios ir aukštos, vos keli šimtai tūkst. ir tu tampi svajonės savininku. Bet prieš perkant svajonę pravartu apsvarstyti visus pliusus ir minusus. Pirmas didžiausias klausimas: o kodėl gi ten visks taip pigu? Nejau tas faktas nepriverčia susimąstyti, KODĖL??

 Pliusas - tiesioginiai reisai. Minusas - ne visus metus. Pliusas - šiltas oras, net gi karšta. Minusas - lietuviams palankus klimatas vos keli mėnesiai per metus. Vasarą ten gali kiaušinienę kepti, tai ar čia kaifas? Kovo mėn. buvo draugai, tai sako, kad labai sušalo. Visą laiką buvo su striukėm. Gruodį ir sausį ten ganėtinai šalta, būna šlykštus vėjas, kuris gena smėlį į burną ir akis. Pats pačiausias sezonas ten po du mėnesius rudenį - žiemą ir vėlyvą pavasarį. Taigi, visus metus nepasimėgausi, o ir ką ten veikti? Sako uždirbsit iš nuomos. Melas. Dauguma lietuvių ten važiuoja į viešbučius, kur all inklusive ir viskas ganėtinai pigu.  Kam nuomotis iš tautiečio, dar pirkti maistą, dar negauti visų viešbučio malonumų, jei iš principo gali nesinuomoti (lietuviškasis mentalitetas neleis kitam užsidirbti, iš principo :P ) - tikrai neapsimoka, skaičiuokit kaip norit. Tai kada sugrįš planuotos investicijos? NT agentai makaronų kabinimo meistrai. Žiūrim toliau..

Ką ten veikti? Na kiek tu žiūrėsi į tas piramides, vieną dieną užknis. Ir pagalvosi, o ką dabar veikti? Viskas nuo Egipto gan toli ir vis tiek tie patys juodžiai arabai budulajai.

Ar saugu? Kiek teko girdėti - ne. Moterys ir vaikai ten yra graibomi, įkyriai lendama, iš viso tie vargšai egiptiečiai yra nemalonūs. Ar išleistumėte šeimą pailsėti? Juk leidžiate tik į viešbučius, kur saugoma didžiulė teritorija, kur už sienos niekas neišleidžia ir niekas neįlenda vidun. O apartamentuose sienų nebus. Be to juk vistiek reikės nueiti nusipirkti maisto.

Higiena. Daug kas ten “ilsisi” WC patalpose, nes arba varo pro vieną galą, arba pro kitą, arba pro abu (tikiuos ne vienu metu…). Viskas labai neaišku. Kitu atveju - būsit labai liekni, gražūs, osvencimai (Osvencimo lageris Lenkijoje) gal ir nesisapnuos, bet ar čia kaifas nuolat stebėti aplinką, maistą, vandenį ir t.t.
Egiptiečiai - sekso ir romantikos profai. O ne, tik nesakykit, kad nežinojot, ko į Egiptą masiškai traukia vienišos moterys… Kad joms į pavytusią ausytę jaunas muskulingas Egipto “modelis” burkuotų: tu mano akių šviesa, o mano meile, tu mano mėnesienos palaima… Buria buria buria. Tuo pat metu švelnia įgudusia ranka glosto nukarusį papuką, ir glaudžiasi kaip katinas per morčių… Ups. O jei tai jūsų pačių giminaitė, atvykusi paviešėti? O jei, neduok Dieve, kokia anyta ar uošvienė!! Niekada negali žinoti. Taigi, jūs galite tapti šeimos katastrofos liudininke. Nes tikrai nemažai tokių pakerėtų įsimyli nesvietiška meile. Be to, egiptiečiai ne tik vargšai, bet ir apsukrūs, jie išvilioja turtus, kuriuos perrašo, parduoda, atiduoda apsvaigusios nuo meilės tetos. Tuo metu “vienišo jaunuolio” laukia didžiulė šeima, jo paties vaikai ir teisėta žmona. Toks šeimyninis versliukas, tsknt.

Ar norite turėti neišsipildžiusią svajonę ir patirti neįtikėtinus nuotykius? Pirkite “svajonių butus” Egipte. Bet nesakykite, kad jūsų neįspėjau. 
Šį kartą labai objektyvi, Jūsų Subjektyvi :)

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (13) apie "“Svajonių butas” Egipte"

 1.   mariukas rašė:

  mažas pastebėjimas - osvencimas ne vokietijoje, o lenkijoje…
  ;)

 2.   Subjektyvi rašė:

  Ačiū, jau pataisiau :)

 3.   gabiki rašė:

  Puikus irasas…

 4.   Anonimas rašė:

  Viskas dar ir kaip subjektyvu. kur butai? kokie arabai? kokie graibymai?
  ra6yta ir nusirašyta į lankas, kas važiuoja sexturistaut tas ir susiranda,kas ieško ne to, niekas nekimba, o jei kimba galima l greit atsikratyt. Užtat jūra ten afigienna. Betkokiu nepatogumus kompensuoja.

 5.   Subjektyvi rašė:

  O taip, ten pragyvenimo lygis labai aukštas. Tiesiog antra Šveicarija :)) Mažytis skirtumas. Tik arabiukų pilna, nešvara, antisanitarija, gamtos ir žalumos nerasta.

 6.   Anonimas rašė:

  hehe, nori Šveicarijos- važiuoji į Šveicariją. apie pragyvenimo lygį nešneku, bet antisanitariją ir nešvarą viešose vietose, įskaitant WC gali rasti ir daugumoje Europos valstybių čia, Lietuvoje. Kad miesto centre kabokėlyje :D arba artimiausiame miškelyje
  O ta nešvara ir arabai netrukdo. Subjektyviai man. Nekreipi dėmesio ir į akis nelenda. Ale mūsų žmonės gi baisiai civilizuoti, važiuot reik į Nicą, ten gi lyyygis

 7.   kostia rašė:

  mačiau tuos butus Egipte. Bijočiau juose gyvent. Dažniausia jie statomi nesilaikant jokių technologijų. Todėl ir griūna po llietaus - pastaytyti beveik ši smėlio.

 8.   Anonimas rašė:

  istiesu "zaviuosi" lietuviu isprusimu.Visu pirma nereiketu Egipto lyginti tik su Hurgada ,nes siame mieste istiesu klesti sexso turizmas ir tai nepaslaptis.Klausimas kas ji tokiu paverte,o gi tos pacios moterys.O del graibymosi ir priekabiavimo tai reikia nepamirsti kur moteriskes vyksta ir ka joms deretu deveti islamo salyje tada ir uz papu niekas negraibys.Butai - ju yra visokiu kaip ir Lietuvoje ,o jau kas apsimoka ,o kas ne sprendzia patys zmones.Zmones investuoja is viso pasaulio ,o lietuviai kaip visada "bijo" ir pradeda investuoti ,kai rinkos kaina jau buna pasiekusi aukstumas.Verslas visada rizikingas islosi -kojas mirkysi juroje,pralosi -liksi prie suskilusios geldos.

 9.   Hammerklavier rašė:

  Egipte gruodį-sausį nešalta, buvau ne kartą ;) Ir jūroj maudytis galima (šilčiau nei pas mus vasarą), ir pasidginti, tik vakarai vėsesni, striukės nuo kokios 17 val išties gali prireikti - irgi, visai kaip pas mus tipinė lietuvišką vasarą. Aišku, jei labai norėsis kur į dykumą pavažiuoti, gali ir smėliuko į akis pripilti :)

  O graibymai daugiau klesti kur Tunise ar Turkijoje. Egipte tuo atžvilgiu labai griežti įstatymai, tad vieniša moteriškė gali drąsiai bastytis naktimis - jei nenorės, niekas nesikabinės…

 10.   maggie rašė:

  Jūsų straipsnis yra labai gerai parašyta, man tikrai patinka

 11.   Subjektyvi rašė:

  Neseniai, lapkričio mėnesį Egipte ilsėjosi vieni pažįstami. Baisulingai nusivylę, nes tikėjosi karščio ir pliažų, o visą laiką pravaikščiojo su striukėmis ir šalo. Tai kaip pasiseks.. O kad gruodį - sausį nešalta, tai čia matyt jums labai pasisekė :) Dėl graibymų, tai visur klesti sexturizmas, žigolo paslaugos. Tiesiog reikia turėti omeny, kad įrašas apie Egiptą, tai gi, ten vyraujančios nuotaikos.

 12.   parduodami butai rašė:

  Sutinku su daugelio nuomone. Gal arabų Egipte ir pilna, bet pragyvenimo lygis ten tikrai pakankamai aukštas. Jau ne vienerius metus ten vykdau NT turto paslaugas ir įsitikinau jog Egipto turistai ir gyventojai mėgsta investuoti savo pinigus protingai. Butai ten tikrai nėra tokie jau baisūs kaip kad šnekama. Kaip įrengsi - taip ir turėsi. Pavyzdžiui, parduodami butai Lietuvoje gal ir yra geresnės kokybės, bet Egipte jie yra žymiai pigesni.

 13.   vytas rašė:

  man tenai patinka as turiu nuosava NT daznai ten bunu . reikia prisitaikyti ir suprasti kur randiesi .tuomet ilsekis ,megaukis saule. zodziu viskas ten ok.

Rašyk komentarą