BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Replika apie automobilių švarinimą. Negali nepastebėti tos tendencijos, kad pagaliau ir pas mus įsisuko mada bei noras važinėti su švariais automobiliais. Gėda važinėti su purvinu, tiesiog. Anksčiau gi itin švaruolių blizgančių būdavo vos keletas masėse, dažniausiai išsiskirdavo vyriausybiniai, diplomatinio korpuso ir tie darbiniai automobiliai, kuriuos naudojo reprezentaciniams tikslams ar vežiodavo vadovus, o plaudavo autoūkiuose ar spec. vietose. Šiaip žmonės plaudavo tik tada, kai jau patiems būdavo gėda važinėti su tokiom apšnerkštom, labai taupė tam reikalui. Vienas kitas reguliariai. O dabar gi viskas kitaip, retai pamatysi itin purviną automobilį, būtent tai tapo išskirtinumo ženklu.

Dar pas mus nedėkingai suprojektuoti bordiūrai, kaip kad teko matyti JAV, ten viskas apgalvota iki smulkmenų, o tai reiškia, kad juodžemiui ir žemėms be šansų patekti ant važiuojamos kelio dalies, viskas taip suformuota, uždaryta, visur barjerai, kad automobiliai ir keliai lieka švarūs, todėl ten ir po namus visi vaikšto su batais, nes tie batai švariais padais. Taip yra ir kitose šalyse, pvz. Kroatijoje, ten taip pat visur švarūs keliai ir automobiliai po važinėjimo ar kelionės taip neapsiteršia, tačiau vis tiek, kroatai ypatingi švaruoliai, ten jie plauna sakyčiau nematomas dulkes :D Nes kaip atvyko į plovyklą su švariu, su tokiu ir išvažiavo. Galbūt tai toks užsiėmimo būdas, laisvalaikis, nes paprastai po plovimo jie būtinai prisėda šalia įrengtose kavinėse.

Aš jums rašiau ir vis rašau, kad Kroatijoje kavinės visur kur tik įmanoma jas įrengti :D , jei tik yra šansas, kad užsuks žmonės, tai įrengs, net pačiose keisčiausiose vietose, čia pas mus Lidl’ai be kavinių :D Ten tokių nėra, visose visose parduotuvėse, jų prieigose kavinė, net ir baldų ar sodo įrankių :D Jie lėtai geria kavą ir bendrauja su draugais ar bendraminčiais, tai visa kavinimosi kultūra. Todėl ten pamatyti nešvarų automobilį… Aš dabar negaliu parašyti, kad man teko per tiek metų ten gyvenimo tokius matyti, rimtai. Automobilių švarinimui nieko negaili.

Patiko (1)

Rodyk draugamsKomentarai (2) apie "Švarus automobilis - gera tendencija"

  1.   GLUOSNIS rašė:

    Linkiu gražių švenčių artimųjų tarpe, stiprybės, geros sveikatos ir sėkmės visuose darbuose.
    Su Šv.Velykom !

  2.   Subjektyvi rašė:

    Dėkui, Gluosni, malonu jus sutikti švenčių proga :) Ačiū už palinkėjimus ir jums taip pat gero. Džiaugsmo. :)

Rašyk komentarą