BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Youtube atradau įdomią personą iš Ukrainos Aluniką Dobrovolskają. Ji yra, pasirodo, labai populiari ekspertė - konsultantė - psichotechnologė - psichologė iš neurolingvistikos, teisingo mąstymo ir iš koučerių serijos, dalina įvairius patarimus “į kairę ir į dešinę” pačiomis įvairiausiomis temomis, bet dažniausiai apie vyrų-moterų santykius, pinigus ir apie tą taip vadinamą neapibrėžtą, bet daugumos trokštamą “moters laimę” :D Na, kiek skaitote, tiek žinote mano požiūrį į visokius guru ir gyvenimo tiesų skleidėjus. Tačiau man ji patiko :D Ji tokia be saldėsių, be kažkokių ten suokimų, paprastai, aiškiai ir konkrečiai. Nors peržiūrėjau vos kelis jos vlogus, įvairiomis temomis, bet norėčiau pasidalinti būtent šiuo įrašu, kas, tikėtina, aktualu ne vienam (ir ne tik prieš mini bikini sezoną), kodėl apskritai mes valgome ir kodėl nesuvokiame, ką ir kodėl valgome, kodėl kartais nejaučiame saiko. Kodėl maistas tampa pakaitalu to, ko trūksta gyvenime, tai tampa malonumu ir valgymas kompensuoja kitus trūkstamus dalykus. Kas yra maisto šizofrenija, kaip mes užvalgome problemas, nes čia sena ta tiesa, kad vieni streso būsenoje ėda be saiko ir taip slopina nerimą, glaisto vidines problemas, o kiti iš viso negali nieko valgyti ir sparčiai kūsta. Aš esu iš tų, kurie valgo ir tai yra kažkas baisaus :D Nes aš suprantu, gi ne vakar gimusi, kad tokiu būdu slopinu nerimą, kažkokias problemas, kad maistas nereikalingas iš esmės tokiais kiekiais, jis nedžiugina, bet ramina. Tai čia sakyčiau labiau paminėta aktuali problema tiems, kurie slopina maistu savo problemas ir pan.. Taip, viskas yra galvoje, visos problemos ir jų sprendimas tik ten, visokios kovos su antsvoriais ir maisto kontrole prasideda tik nuo tų minčių, kaip nusprendžiame gyventi, taip ir bus. Juk ir kitos priklausomybės atsikratomos tik tuomet, kai galvoje persisuka šriūbeliai. Žinoma, kitiems tiek persisuka, kad tampa liguistu nukrypimu į priešingą pusę, bet apie kraštutinumus jau tiek kalbėta.. Tai siūlau pažiūrėti šį video, gaila, kad jis rusų k., nieko nepadarysi. Manau, kad ir jums patiks bei bus naudingas.

Rodyk draugams

makiažas

Grožio salono reklama: “Kovo mėnesio pasiūlymas!
Registruokis makiažui jau dabar, nes TIK kovo mėnesį užsiregistravusioms naujoms klientėms makiažo kaina 40 eur.”

Aš vis dar nepaliauju stebėtis, visokiom kosmosinėm kainom už grožio paslaugas. Jau buvo daugybė pastebėjimų ta tema, rašiau, kad neinu į luxury prestiž vietas, nors galėčiau, ir niekada niekada nemoku kosmosinių pinigų už saloninį grožį. Už gelinį manikiūrą, plaukų dažymą ar kirpimą. Einu į tokias vidutinio brangumo vietas, kur protingas ir adekvatus kainos bei kokybiškos paslaugos santykis, tos pačios meistrės, aš lojali, jau tuoj bus dešimt metų. Einu kas trys savaitės, viską darau per vieną dieną tiksliau, tas kelias valandas, nes einu tik iš pareigos, kad būtų tvarkinga ir prižiūrėta. Tai kai skaitau, vėl, kad kažkoks makiažas “tik” 40 eurų ir tik kovo mėnesį, man net silpna gilintis, kiek tai kainuoja vasario ar balandžio mėnesį :D Dar pridėjus kelis eurus už tiek pasidaryčiau gelinį manikiūrą ir šaknis nudažyčiau, su sušukavimu. Todėl taip reaguoju. Mano mama ne tokiame kondiciniame, bet patikimame salone, viename miegamųjų rajonų, tai keturis kart paprastą manikiūrą su lakavimu pasidarytų, o gal dar pigiau sumokėtų.

Kaip pastaruoju metu itin sureikšmintas makiažas. Sakyčiau perdėm neprotingai. Aš suprantu, kad gražiai pasidažyti, tobulai, profesionaliai, ne kiekviena moka. Bet ką pastebiu tarkim tose prezentacijose ir renginiuose, kad dažniausia klaida - perdozavimas, ypač tos jaunos panelės su tokiu ryškiu, neskoningu, sendinančiu, vulgariu ir storu špakliau sluoksniu, kad armatūra nebeišlaiko. Kam to reikia? Čia už tai mokėti tokius pinigus? :D Nesakau, kad nereikia dažytis ar dažytis atbulom rankom yra gerai, bet nebūtina tiek sureikšminti ir melstis tam. Pudrą atitaikai pagal odos tipą ir spalvą, geras tušas, tinkantys šešėliai, net ir vienos spalvos, akių pieštukas, lūpdažis, ružas, na dar antakius pašukuoti. Viskas. Net ir tiek gali būti per daug priklausomai nuo paros meto ar makiažo stiliaus. Netikiu, kad nuo paauglystės ar jaunystės neišlavinusios rankų, kasdien juk pasidažo ir dar saikingiau bei su protu. Prisiminkime moterį vamp iš siaubo filmo - V. Graužinienę, kaip ją sykį išgražino profesionalai, kad visa šalelė ošė.

Moterys, ypač vienišos, labai daug lūkesčių sudeda į tą makiažą, lyg tai būtų kažkokia pridėtinė vertė “gaudant” vyrus, nes juk ir jiems tai skirta, žinoma, ir prieš kitas pasirodyti. Nes vyrus tie ryškūs makiažai kaip tik veikia priešingai. Juk iš arti tie sluoksniai atrodo ne itin patraukliai, tik prieš foto objektyvus iš tolo, kol anie iš arti nepritraukia :D

Rodyk draugams

Per pastaruosius 20 m. nutukimo epidemija apėmė daugelį Pasaulio šalių. Vien ką sako iškalbingas faktas, kad vien JAV 2/3 gyventojų turi antsvorį. O lieknais kinais garsėjusi Kinija sėkmingai vejasi JAV. Sudomino dok. filmas apie nutukimo epidemiją. Parodyti keli skirtingi epizodai - istorijos, ganėtinai spalvingos, šokiruojančios ir net gi bauginančios.

Apie vyrą, įkalintą namuose, tai savo paties milžiniško svorio įkaitas. Kažkas geria, kažkas rūko ar vartoja narkotikus, o kažkas valgo.. Daug valgo. Apie Mauritaniją, Afrikos respubliką, kur nutukusios moterys vertinamos kaip vaisingumo, turtingumo, aukštesnio statuso ir reikšmingumo simbolis. Todėl šalyje legali nerašyta tradicija, nuo 5-8 m. mergaites prievarta maitinti ir tukinti. Kitas epizodas apie nutukusią moterį - modelį, kuri parduoda savo kūną tokio tipo moterų gerbėjams, o taip pat pozuoja žurnalams, internetiniams specializuotams puslapiams ir pan.. Gyvena iš to ir… valgo. Savo antsvorio priežastimi įvardina buvusias dietas, kurių laikėsi nuo 10 m. ir kurios tik sukeldavo jo - jo efektą. Sulėtindavo medžiagų apykaitą. O taip pat epizodas apie storų žmonių diskriminaciją, patyčias bei pilnučių grožio konkursą, kaip alternatyva lieknoms.

Maža reziumė tiems, kas nemoka rusų k.. Labai silpniems nerekomenduoju, bus nelabai estetiškų momentų.

Dar nuskambės tokia frazė, kad nutukimas vis dėlto plačioje visuomenėje ne kaip norma, grožis. Nutukimas yra blogis, baisumas, apsileidimas. Lieknas žmogus - tai aukštesnis statusas visuomenėje. Kuo statusas aukštesnis, tuo žmogus lieknesnis, kitaip tariant “prisižiūrintis”. Saikingai valgantis, galbūt dar ir sportuojantis, bet tikrai ne kemšantis XXXL burgerį su dviguba XL bulvyčių porcija, priešpiečiams… Nes pietums jo laukia maisto bomba.

Pavasaris. Nuo svarstyklių pučiamos dulkės. Braškinamės į sijonus, kelnes, švarkelius, sukneles. Kažkokie teroristai niekadėjai sumažino viską ir sudėjo į savo vietas, ką? :) Ir vėl narstomos dietos, kuri pati pačiausia, efektyviausia. Topinė pavasario tema. Pažiūrėjus tokius filmus kažkaip natūraliai įsijungia “baik ėsti” stabdys, tiesa?

Rodyk draugams

Photos Anorexia

Patiko. Noriu tai pasilikti, kalba netaisyta, o apie ką eina kalba tikriausiai visi supras. Išrėžta ir nepagailėta, “laikinu”.

56kg

Aha, cia kalbama apie anoreksija, o kai Natalija Bunke viesai Valanda su Ruta prisipazino, kad sveria tik 49kg budama 172cm tai cia jau ne anoreksija? Vyrai prisiziuri tokiu Bunkiu paskui rekia, kad zmona stora karve nors sveria tik 56kg. Zinau daug vyru, kuriems ziauriai patinka tik ypac lieknos, o kitas laiko storom baidyklem. Kur seime ar kokia izimybe matete, kurie yra vede kokius 69kg sveriancia??? Visos 45-55 kg, visos tik anoreksikes madingos. As savo vyra labai myliu, bet jis man pareiske jei sversiu daugiau negu 59kg iskart paliks, nes jam bus geda salia storules ir jo draugai turintis lieknas grazuoles ji negyvai uzpjaus. Mano laimei as dar galiu valgyti, nesirgti anoreksija ar bulimija, bet kai busiu vyresne, apie 40m.ims leteti medziagu apykaita ir imsiu storeti, nes mano mama net 167kg sveria, visos siemoje moterys nutukusios, tik mano tevas ziauriai lieknas, budamas pensijoje jis sveria tiek pat, kiek ir buves 30m. 66kg. Laimei, kad as atrodo jog esu i teva. Bet sitie zurnalai, visa ta anoreksikiu kultura griauna seimas. As zinau daugybe liudnu atveju, ne viena mano drauge, kuri pastorejo po gimdymo buvo palikta vyro ir iskeista i kazkokia anoreksike sveriancia 45kg ir su siauriais klubais, kaip vaikas, kad is nugaros pamanytum, kad ten mergaite kazkokia eina. Miestieciai visi pasimaise ant nesveikai lieknu. Net zinojau toki turtinga vyra ir labai zimu LT, kurio moterys visos geidzia, o jis su savim centimentrine juostele nesiojasi ir jeigu mergos klubai didesni nebu 88cm jis su ja net neparsideda ir stora karve isvadina, neprestizine ir t.t. Visiems vyrams rupi tik lieknos degrades, norsmali moteris dabar stora karve yra vadinama ir viensisa augina kokio buliaus apseklintojo gamini. Kada baigsis tas 45kg kultas - slykstu, vemti vercia nuo tu kauletu k, kurios visos atrodo, kaip straispnio nuotrauka, tokios slykscios skiletes su nusiurusiais plaukais ir 10mecio vaiko klubais. Jiegu dabar ta, kurios klubai virsija 90cm laikoma storule, net neretai vyrai nuperka apatinius, kurie tinka tik tokiu ismatavimu moterims ir jei i juos neitelpi tai nuolat loja, kad imtum dietos laikytis, nes subine, kaip vartai darosi. Tfu ant tos anoreksikiu mados.”

Čia daugiau nuotraukų, kaip įžymybės ir kiti atrodo prieš/po anoreksijos. Daug senų ir ne kartą matytų foto, bet yra ir naujesnių.

Rodyk draugams

Nebetelpa citatos ankstesniame įraše - archyve, todėl naujas archyvinis rinkinukas tęsiamas čia.

Naujos citatos bus renkamos šiame įraše. Jei kas pražioplins ar kam bus įdomu, kur ką pastebėjau, tai gi. Keičiasi nuotaikos, keičiasi ir citatos :) Naujausios bus taip pat viršuje.

—-

Absurdas: ”…tolygu vaiko pirkimui-pardavimui be jo sutikimo neteisėtam įvaikinimui.” O kai įsivaikinamas kūdikis iš kūdikių namų, tai jis duoda tokį sutikimą?
Ir apskritai, kas ateinančio į šį pasaulį žmogaus klausia sutikimo, ar jis nori: gimti alkoholikų ar narkomanų šeimoje, būti paliktas ” gyvybės langelyje” ar nuleistas į tualetą? Ar negeriau būtų pasirūpint priverstine kastracija visiems asocialams, kad nesidaugintų kaip tarakonai, nei draust normaliom šeimoms, surogatinių mamų pagalba, susilaukti vaikų, kuriuos jie mylės ir jais rūpinsis. Jei jau tokie moralūs, tai gal daugiau skirkit dėmesio apleistiems, patiriantiems smurtą ir kitaip išnaudojamiems vaikams.

—-
Labai gaila Simo, nes jis labai draugiskas ir padorus vyras (zinau, nes buvome jo kaimynai). Jo pirmoji zmona buvo tikra fifa, niekada nesisveikindavo, nors gyveno gretimai, o sunu vis numesdavo mociutei, niekada nemaciau, kad ji buvo kieme su vaiku. Todel visai apsidziaugiau, kai jie issiskyre, bet jau dabar kad gavo zmona, tai galiu tik pareiksti uzuojauta, nes nuo vilko bego - ant meskos uzsoko…

—-
tai tegu tėvai vaikų Anglijoje neleidžia į atsilikėlių mokyklas… Anglija tokia šalis, kad kiekvienam, priklausomai nuo jo pragyvenimo lygio, yra tam tikros parduotuvės, tam tikros mokyklos, tam tikri gyvenamieji rajonai…Emigravęs žmogus dėl sotesnio duonos kąsnio tiesiog neišgali leisti vaiką i normalią stiprią mokyklą, nes mokslas ten kainuoja tokius pinigus, kokių emigravusysis ir nesapnavo. Todėl ir mokosi jų vaikai eilinėje to rajono valdiškoje mokykloje tarp tokių pačių juodadarbių emigrantų vaikų. Anglijoje gerokai kitap nei LT ar kitur. Gera mokykla, tai tik privati mokykla. Patys britai iš paskutiniųjų stengiasi vaika leisti į privačią mokyklą. Todėl neskleiskit erezijų, jei tik paviršutiniškai apie tai išmanote. Reitingo viršūnėse esančiose privačiose mokyklose nemažai mokytojų dirba turėdami mokslinį laipsnį, jau nekalbant apie tai, kad be didelio mokesčio už mokslą reikalinga dar išlaikyti stojamuosius egzaminus vaikui. Trumpiau tariant, kiekvienam pagal kišenę ir poreikius tos mokyklos Anglijoje:) Labai didelė socialinė atskirtis UK švietimo sistemoje.

—-

Trys moterų girtumo fazės:
1. Žaismingoji - “Oi, aš girta!”
2. Piktoji - “Kas girta?! Aš girta?!!!”
3. Agresyvioji - taksistui paklausus “Kur važiuosime?” atsako: “Niekur aš su tavimi nevažiuosiu!!!!!!!!!!”

Trys vyrų girtumo fazės:
1. Išsitrauki, pamyži ir pamiršti nukratyt.
2. Išsitrauki, nukratai, pamiršti nusimyžt.
3. Pamyži, nukratai, bet pamiršti išsitraukt.

—-
čia toks pat SUPERINIS vyras ir rašė, kad neįmanoma kalbos suprast, žodžių sklandžiai sudėliot neišeina. :D Brangusis, tad žinok, kad tokios moterėlės kaip ji valgyt neverda ir tavo marškinukų nelygina, o tokiom SUPERINĖM kaip pats sakai, reikia atsegt savo piniginę ir duot nemenką sumelę apatiniams, dažams, grožio salonams, o po 3 metinių pasistaipymų ant scenos išsiųsti į poilsinę kelionę (pageidautina - viskas įskaičiuota), nes jos būna labai nuvargusios nuo darbų. Kai išgręžia va tokius vyrukus kaip tu kaip kempines, tuomet jie nosis nukabinę grįžta atgal pas tas kaip sakai nevalas ir srebia skaniai sau jų virtus barštukus pasičepsėdami, nes su SUPERINĖM tik kavinių maistu maitinęsi numetė pusę savo svorio ir pamiršo kaip normalus maistas atrodo. Taip kad nespjauk į šulinį iš kurio geria diiiidelė dalis LT vyrų, o iš tokių SUPERINIŲ šulinių tik juokias. Bet negaila tokių kvailų vyrų :D Bui irgi didžiavosi iškilmingai po draugo vilą vaikščiojo,filmavosi kaip karalienę prie fontanų, kol neatsipeikėjo vyrukas ir neišmetė kaip musės iš barščių…ir jau nebepirmas toks. Kažin jei jau toks rojus su tokiom moterim, ko taip greit jos idrebiamos lauk arba vaikus vienos augina a?

—-
Koks kaušas vyras turi būti, kad bent jau nepajustų nerimo, kai jo apkiautusi brangioji (visi santuokoje atsipalaiduojam juk) vieną dieną pradeda 5x labiau rūpintis savo išvaizda, t.y. taip pat, kaip kažkada, santykių su juo pradžioje?

Aš tik dėl to ir pričiupau saviškę, kad ji pradėjo depiliuotis vos ne 2x per savaitę, po dušu lįst kiekvieną dieną ryte ir vakare (vakare - iškart grįžusi iš darbo), kai anksčiau tai darydavo 2-3 kartus per savaitę, kai atėjo laikas atsinaujinti garderobą, akivaizdžiai rinkosi visiškai kito stiliuko drabužius - išimtinai tuos, kurie pabrėžia kūno linijas, batus irgi rinkosi priešingai nei visada - ne patogius, o kurie geriau atrodo. Kai “ant bajerio” vieną dieną paklausiau “tai dėl ko čia taip puoštis pradėjai”, atsakymas buvo “dėl tavęs, kad galėtum didžiuotis, kad gražią žmoną turi”, o kai atsakiau “aš nematau tavęs pasipuošusios darbe” akivaizdžiai pajuto spaudimą ir išvadino mane paranojiku. Jos aktoriniai sugebėjimai, mokėjimas vaizduoti įsižeidusią, netgi įskaudintą (ji juk dėl manęs sstengiasi, o aš … kaulė, neįvertinu) iki verkimo ribos beveik privertė patikėti, kad aš čia gal ir per daug “išsigalvoju”, juolab, kad artimųjų rate turėjome baisiai pavydų žmogų, kurie kartais tikrai lygioje vietoje žmonai keldavo scenas netgi viešose vietose - tikrai nenorėjau būti kaip jis.

Bet visgi vidinis balsas neapgavo - pradėjau labiau stebėti, migdtyti jos budrumą vaizduodamas, kad “nepastebiu” ir vieną dieną jie padarė klaidą. O ją padaro visi anksčiau ar vėliau.

——
kas kiek pinigų turi, tokį būstą perkasi, įsirenginėja ar nuomojasi. Bet laimė ir gyvenimo pinatvė visai nepriklauso nuo būsto kainos. Jauna šeima kukliame dviejų kambarių bute džiaugiasi vienas kitu, pasikviečia draugų, ir jų maži nameliai nuolat skamba nuo juoko, kalbų ir vaikų čiauškėjimo. Vasarą jie tąsosi su dviračiais ir baidarėmis, žiemą su slidėmis ir rogutėmis.
Prabangiame bute Senamiestyje dažnai tylu ir tuščia, ponas po įtemptų darbų (ir po baliuko labai įdomioje vietoje su laisvo elgesio merginomis ir jaunais berniukais) labai pavargęs ir išsekęs, jam reikia ramybės ir šalto gydomojo kompreso ant tarpukojo. Ponia irgi pavargusi - visą dieną klajojo iš vienos parduotuvės į kitą, paskui su bičiulėmis gėrė kavą, paskui kokteilius, paskui… O tarpuose - masažai, kitos grožio procedūros, tarp jų pasimatymas su jaunu studentu, kurį ponia finansuoja iš vyrelio pinigų. Šitie ponai, dažnai susitikę tik prieš naktį, kartais nepasako vienas kitam nė žodžio. Per dieną prisibendravę su kitais, savo antrai pusei nesuranda nei laiko, nei noro.
Šitas dvi šeimas aš pažįstu. Ir labai noriai lankausi pas vieną jų. Ar reikia sakyti - pas kurią? Ir namų prabanga čia visai niekuo dėta.

—-

Kažkada optimistiškai atvažiavom į Palangą, sustojom prie močiučių su plakatais dėl butų. Langą pravėriau, tai 4 pro priekinį sulindo ir visos siu saulėgrąžom dantyse savo katalogus su jų siūlomais butais grūda. Galvos dažytos, apsirengusios vienodai, šneka vienodai, semkes spjaudo irgi vienodai į vidų. Butus nuotraukose pažiūrėjau, aksominiai dideli baldai , stalai, sekcijos ir seni lempiniai televizoriai puse kambario ploto užimantys, toks miesčioniškai kaimietiškas suraugintas baisus butas paverstas į sandėlį. Nuo to laiko man tos bobutės kaip senos pagyvenusios prostitutės , slogius prisiminimus kelia, stengiuosi į Palangą vien dėl pakelės tos baisios armijos nebevažiuoti. Kai prisimenu tuos baisius veidus su ryžais lūpdažiais išplaukusiais išmozotus, dantys auksiniai su tarpais vėžimui, semkes, šukuosena kaip pas Henytės mamą, įžūlios ir lenda viena kitai per galvą ……. brrr

—-

cia gejai per daug laisvu moteru paliko tai normaliem po 2 tenka islaikyt

—-

Aš taip ir sakiau nu ne lietuvaiciams ,nes taip jau priprate nusipirko baldus viena karta ir visam gyvenimui ,pastate namą gyvens kol kojas uzvers ,čia blyn jums ne kokie vokiečiai užsimane atsinaujinti snai baldus lauk ir naujus perka ,pertoli darbas ar mažoka vietos ar geresnes pajamos perka kita namą tai ne mes pas mus žmogeliai dar ir ziguliukus turi sugeba iki sodo nulekt , kraupu

—-

šiaip tai , jau vien pats užrašas - ,,parduodame butus ” yra apgaulingas ir gali būti traktuojamas kaip sukčiavimas siekiant pasipelnyti . Kur tie butai ??? tada taip ir rašykite - ,, parduodame nepastatytus butus ” ! :)))

Teisingai rašai. Nepagaminto daikto tu negali parduoti, nes jis neturi JOKIŲ GARANTIJŲ. Nepastatytų butų pardavimas visų pirma yra KREDITO ĮMONĖS PASLAUGOS arba bent mažiausiai yra AKCIJŲ PARDAVIMAS. Kadangi statybos bendrovė neturi a nei kredito įstaigos licenzijos a nei registravusi savo akcijų pardavimą vertybinių popierių biržoje - tai nepastatytų būtų pardavimas yra NUSIKALTIMAS. Mažiausiai yra sukčiavimas.

Bet kadangi valdžioje pas mus yra kyšininkai, tai Lietuvoje bet koks verslas yra leistinas. Žmonių apiplėšinėjimas taip pat.

—-

Jei mane erzina viešoje vietoje besilamdančios porelės, aš išsitraukiu telefoną ir imu juos filmuoti. Man susierzinimas iškart praeina, užtat kyla balandėliams. Visada padeda:)

—-

Ka pasake Napeleonas kai laimejo musi? :

a) - Blemba nors as mazas, bet mano kiausiai dideli

b) - Tikiuosi ateity po manes pavadins konditerija

c) - As liliputas ir manes visi klauso

d) - susilaike ir nieko nepasake

—-

Nesąmoningas straipsnis. Teko išgirsti apie Barnevernet veiklą iš pirmų lūpų. Ne iš blogiečių jie atėminėja vaikus - iš normalių šeimų. Asocialūs jiems neįdomūs. Pretekstai įvairūs: išnaudojimas (vaikas pats valosi kambarį), emocinis smurtas (tėvai verčia mokytis), potenciali grėsmė vaikui (darželyje vaikas nebendrauja su kitais vaikais, uždaras, tėvų vegetarizmas, kitokios tradicinės vertybės). Stebina toks bukaprotiškas kai kurių rašeivų aklumas.

Galų gale yra visagalis internetas - tegu pasigilina. Yra tendencingų dalykų, bet taip pat yra ir daug oficialios informacijos, rimtų nerusiškų kanalų laidų. Kam šiais laikais yra problema šiek tiek panaršyti?

—-

ot laikai atejo.krutys -silikonas,blakstienos prikabintos,lupos pripustos…..nagai priklijuoti,plaukai priauginti.baisu prisiliest,ta nulausi tas atsoks,o dar jeigu ir apdrausta nuo sugadinimo,,,,

—-

Daryti savo teismą Ukrainoj jau tampa įprasta, nes teisingumo sistema absoliučiai neveikia. Prieš keletą metų ir pas mus rašė, kaip keli jauni pacanai žiauriai išprievaryavo ir PADEGĖ merginą… Bet juos tuoj pat paleido, nes vieno tėvai kažkokie ten įtakingi. Dabar vėl. Žinau dar kitą istoriją, kaip grupė jaunuolių ėmėsi patys ieškoti tų, kurie pardavinėja narkotikus, juos radę sumušdavo ir priversdavo į kamerą prisipažinti. O tokią veiklą pradėjo vienas vaikinas, kai nuo narkotikų mirė jo brolis, bet niekas su prekeiviais nekovojo, nes vietinis policijos komisaras - vienas iš narkotikų prekeivių “stogų”, labai glaudžiai su jais susijęs ir pats iš to besipelnantis. Va ką padaro korupcija…. Bet linčo teismai prie gero nepriveda, įerzinta ir niekuo nepasitikinti liaudis gali užsipulti ir nekaltą, o susiprotėti tik tada, kai jau per vėlu. Žiauriai svarbu nepalaikyti jokių korupcijos formų, net ir pačių smulkiausių, nes iš jų išauga baisi nusikalstama sistema.

—-

Mano uošviai gyvena Tauragėje. Sykį ko tai važiavom į užmiestį. Žiūriu, pakely didžiulis prašmatnus dvaras statomas, jau beveik baigtas. Pamaniau, ohoho kokie namai! Uošvis sako…..čia muitininkas gyvena ir visi žino, iš kokių pinigų tas dvaras surestas.

—-

nereikia čia nieko vynioti į vatą. Vadinkim daiktus savais vardais - ar vieniša mama/tėtis (antras atvejis ypač retas), ar du homoksesai augina vaiką tai yra vienodai nebormalu vaiko atžvilgiu, tai yra vienu mažiau, kitu absoliučiai nesuderinama su gamta ir prigimtim. Vaikas turi turėti du tėvusne tik, kai apvaisinama ląstelė ir jis tampa žmogumi, bet ir per visą savo gyvenimą. Tik baisus neatsakingumas, pasileidimas, nemokėjimas pasirinkti, suprasti, atleisti, prisitaikyti, susitaikyti yra tapę norma ir atioma iš vaiko galimybę turėtį TĖVĄ IR MOTINĄ. iIr nereikia čia kišti ekonominių sąlygų (moteris gali viena užsidirbti ir išlaikyti save ir vaiką), socialinių pokyčių (dvimamos, du tėčiai) ir dar bala žino kokių naujovių. Kai vaikas yra pradedamas, tai gamtos eikalas, tai palikime tos gamtos dėsnių tik socializuotų jam ir ateityje, o ne kurkime “botoksines” (čia turiu mintyje, kad ir aštuoniasdešimtmetę bobulę galima juo pripupmuoti ir paversti iš išvaizdos keturiasdešimtmete, bet esmė nepasikeis - jis ir liks sukriošusia pagal amžių sene), taip ir visuomenėj - vaikas turi teisę turėti TRADICINĘ šeimą, nebent suaugęs pats pasirinktų turėti vienišą mamą tik, du tėčius ti, ar dvi mamas tik. Bet neteko girdėti, kad vaikų, net ir suaugusių kas klaustų, kokių tėvų jie nprėtų, nes suaugus jie jiems kaip ir nebereikalingi pagrindiniams poeikiams užtikrinti, o kol mažas vaikas nedrįskite atimti iš jo, tai kas gamtos sukurta ir tikrai nėra pakeista.

—-

Platonas dar 340 m. sake apie “skolintojus”: “Palūkininkai (…) dairosi į kitus ir, radę kur nuolaidesnį, suleidžia jam geluonį – piniginę paskolą – ir, lupdami už paskolintus pinigus palūkanas, kurios daug kartų viršija skolą, veisia valstybėje tranus ir elgetas”.

—-

Tai eik kaip zuikis ant kelmelio picas kepti :) Nes juk nieko nereikia, tik virtuvės. Pati virtuvė turbūt nėra patalpa už kurią mokesčiai mokami, įranga virtuvėje turbūt irgi fėjos suneša, virėjas virtuvėje už ryžių saują dirba, komponentai picoms patys iš tiekėjų už ačiu atvažiuoja, klientai tik ir bėga į tokią piceriją (kuriai iškabos, reklama, aplinka nereikalinga - tai papildomos išlaidos) ir pinigus mokėte moka. Apskaita žinoma mediniais skaitliukais atliekama, kasos aparato irgi nereikia, kortelės skaitytuvo mokesčio bankui irgi nėra. Žodžiu viskas puiku - tai investuok ir kraukis milijonus, ko liežuviu mali?

—-

Šiandien įvyko didelės demonstracijos Prancūzijoje ( dalyvavo 150 000-400 000, suimta per 300 protestuotojų), Lenkijoje, Brazilijoje…už tradicinias šeimos teisias.

Nei per vieną LietuvosTV kanalą apie tai net neužsiminta, kaip ir ”didžiuose mėšlaportaliuose” :)

Tegyvuoja demokratija, laisvas ŽODIS :)

—-

Pranas buvo gamiklos direktorius ir partijos naris.Pranas daug voge bet kadangi nieko negalejo nusipirkti tai pirkdavo auksa ir uzkasdavo darze.Kadangi Pranas voge ,Petras voge,Jonas voge,SSSR naturaliai uzsilenke ir visa sobla nusprende tuo pasinaudoti ir paskelbe Nepriklausomybe konvertodami savo politine valdzia i turtine,realizave auksa jie nusipirko savo gamiklas kur buvo direktoriais ir liko valdzioje.Sedi hebra Seime,namai stovi,gamiklos pavogtos duoda babkiu,bet sensta hebra,laikas eiti i pensija ir naudotis vogtu turtu savo malonumui.Stai viena diena Jonas atvede savo sunu pas Petra ir Prana ir sako,sitas jaunas zmogus bus musu pamaina.Jis neatims vogto turto is taves Pranai,neatims is tavo vaiku Petrai,jis bus musu zmogus.Stai jaunas patriotas,Jono sunus Mantas atejo i Seima.Jauna karta praejusi pro vagiu filtra kuri neles vagiu turta ir toliau kraunant turta sau jiems tarnaus.Tai kokia sena karta jums trugdo kada visa valstybe jau panasi i kaimo tualeto suddobe ?

—-

Žmonės kasdieninį darbą ir rutiną laiko svarbesniu dalyku už žmogiškumą. Kaip pavyzdys, kontrolieriai gaudė pradinukus rugsėjo 1d., nes nepratęsti pažymėjimai. Kada jam prasitesti?, juk pirma diena. O gal ten ne mokinukas dešimties metų, o pensininkas ir ne į mokyklą važiuoja su gėle, o į pasimatymą??? Turėkim proto žmonės, jei mes dar žmonės.

—-

Reikėtų Lietuvai galų gale suprasti, kad Eurovizija - tai ŠOU, kuriam reikia rimtai pasiruošti, o ne išeiti į sceną su maike ir sudainuoti ką nors graudaus ir beprasmiško. Eurovizija - tai ne laidotuvės ir ne alubaris. Susiraskite kur nors internete kad ir APOCALYPTICA - Medley (Eurovision Song Contest Final 12-05-07) ir pažiūrėkite, kas yra Šou ir ką ten reikia veikti. Tokiuose renginiuose netinka suvokimas “papirksiu paprastumu”. Jei turguje pardavinėji bulves, tai pirkėją gal ir papirksi paprastumu ar nuoširdumu sakydamas, kad į savo bulves nitratų nedėjai…

—-

Šiame bare laiks nuo laiko koncertuoja nacių grupė “Diktatūra”, tualetai yra purvinos šūdų skylės, į kurias norint patekti, reikia atstovėti kilometrinę eilę, visi tie lietuviški alūs: raudonųjų dobilų, beržo tošies, kadagių ir kitų keistų skonių, sukelia viduriavimą, pusę publikos sudaro pirmakursiai studentai, o kitą pusę – visokie treninginiai. Nemanau, kad ši įstaiga nusipelno keturių žąsų.

—-

Viena patyrusi suomių psichiatrė ir psichoanalitikė man yra konfidencialiai suabejojusi „sudurtinių šeimų“ – „patchwork families“ – Kalėdų vakarėlio laime. Tėvas, vaikai iš dviejų jo santuokų, dar du vaikučiai iš skirtingų mamos santuokų, prisijungia ir keletas „ex“… Psichoanalitikui tikrai nelengva susigaudyti tokioje „įvairovėje“ – tad greičiausiai ne ką lengviau ir ten esantiems vaikams – o labiausiai emociškai. Daugybė psichologinių tyrimų kalba apie tai, kad sveikiausi ir laimingiausi vaikai užauga neišsiskyrusių biologinių tėvų šeimoje. Kalbant labiausiai visuomenėje vertinamais argumentais – kuo daugiau bus tokiose šeimose užaugusių vaikų – tuo laimingesnė ir turtingesnė bus mūsų visuomenė. Laimingas žmogus gerai dirba…

90′tais buvo įsiteisinus mada rasti “vergą”, girtuoklį, benamį, dar gerai atrodantį fiziškai, kuris dirbtų už dyką, t. y. už nakvynę ir maistą. Jis galėjo dirbti sunkiausius statybos darbus, buvo jį galima skriausti, arba surengus draugų vakarėlį iš jo pasityčioti. Tai buvo, manau, kad dar taip ir liko. Vieną kartą nuvykom į vadinamą “kaimo turizmo” sodybą pašvesti, tai kai atėjo pirties kūrikas tai mandagiai pasakėm sodybos šeimininkams ar negalėtumėt leist patiems pasikurenti. Viešpatie, koks užvarytas žmogus, net noras praėjo baliavot, o savininkams super.

—-

Jai kam teko vazinet po PL.

Gal pastebejot? Pilna visokiu ,,Obiady domowe” ir visokiausiu chalupu kuriose sustojas vairuotojas gali uzkast,isgert kavos. (bent jau anksciau taip buvo).

Kazkokiojtai privacios valdos neisvaizdzioj ,,chalupoj”. pRie jusu akiu,ant keptuves,jusu pageidavimu pakepa kiausinienes.Papjausto is nuosavo darzo skintu pomidoru ar agurku. Is virdulio tiesiai i puodeli uzplikina kava.

Kelis zlotus sumoki-pirmyn! Ir niekam tai nekliuna. Ir isradimu niekas nedaro.Viskas ten visiems tinka.

Kaip lygiai taip pat,prie kelio,ukininkai pardavineja tresne,slyvas,braskes ir t.t.

Cia tik pas mus viskas kosminio lygio. Neziurint i tai kad ubagais esame.

Dirbi-blogai. Ne dirbi -nelabai blogai. istatymu ,prievoliu,reikalavimu jau pats velnias spranda nusisuks. Na bet jau ant kekvieno dirbancio zmogelio tiek tikrintoju…. Ohoho.

Ir kas kart reikalavimai tik auga! Nes su kekvienu nauju reikalavimu,naujas tikrintojas pagymsta. O salia jo istisas departamentas.

—-

Pamenu, kai kadaise dirbau Omnitelyje, sulaukdavau tokių skambučių, tipo: “Sveikutis, klausyk, gal galėtum paderint aifoną, kaip nors papigiai. Kaip man.”

Vieną kart ėmiau ir atsakiau, nutraukdamas pašnekovą per vidurį sakinio: “Sveikas, tu nepatikėsi, kaip tik norėjau tau skambint. Klausyk, man žiauriai trūksta šaibų iki mėnesio plano. Gal galėtum paimt kelis aifonus truputuką brangiau, nei rinkoj. Nu dėl manęs.”

Neatsimenu tiksliai atsakymo, bet buvo toks pasimetimas, kad literatūrinėm priemonėm lengvai neapibūdinsi :)

—-

Labai daznai visi iprato vartoti posaki, kad vaikas ne nuosavybe. Mane tai erzina. Mintis aiski, tipo ne daiktas, bet is kitos puses tokiu posakiu pastatome vaika i padeti tarp zemes ir dangaus. Tevai rupinasi tuo kas jiems nepriklauso. Dar daug kas atsimena laikus, kai nieks jokios nuosavybes neturejo ir puikiai atsimena kaip tuo turtu buvo rupinamasi. O del vaiko tai as manu tai yra auksciau nei nuosavybe, tai yra tevu sventa nuosavybe. Vaiku auklejimo negalima standartizuoti, nes pasauliui reikia ivairiai mastanciu zmoniu.

—-

vienas pažįstamas prieš kokius 3 metus pasiėmė 20 000 lt paskolą vestuvėms. Jo žmonelės argumentas buvo paprastas - reikia, nes vestuvės vieną kart gyvenime. Po pusantrų metų užtiko vyrukas saviškę su kitu besismaginančią. Neseniai išsiskyrė. Tuo pačiu baigė ir paskolą mokėt :D

—-

Prideciau, kad nera ‘garbingu’ Danisku namu be PH lempos, Syveren kedziu, Royal Copenhagen porcelianinio servizo, Georg Jensen zvakidziu ir dar kokiu gagdet’u is B & O… Ir dar pritariu kitam komentatoriui, kad nuotraukose atvaizduotas ne tradicinis Skandinavu interjeras. Isvis negalima maisyti Danu su Skandinavu! Svedai megsta medi, Danai - dizaineriu kurtus daiktus, o Norvegai - labiau minimalu interjera. Zodziu, autorei dar reikia uzeiti i daugiau butu :D

.

—-

visų pirma aš tvirtinu ,kad čėčėnai buvo Stalino deportuoti ne už tai kad jie Rusijos Caro Aleksandro pirmojo laikais plėšė pavolgio žemes ir kalmukus ,bet už tai kad čėčėnai su ingušais karo met aktyviai talkininkavo Hitleriui.Kaip ir Krymo totoriai.Už ką jie buvo ir ištremti po visą Tarybų Sąjungą.

Antra.Jūsų tvirtinimas ,kad naudotis svetimoms žemėmis yra pavojinga ,visiškai neatitinka jūsų stabo ir dievaičio Amerikos standartams .Šimtmetis prieš tai ,kai Rusų generolas Jermolovas, tam kad apsaugoti Rusijos pietų sienas nuo abrekų gaujų plėšikavimo ,pradėjo Kaukazo karą, tuo metu iš Anglijos į Amerikos žemyną plaukė šimtai tūkstančių kolanizatorių ,kurie ten išskerdę kaip bizonus vietinius indėnus ,atėmę iš jų žemes įkūrė pasaulinį vagių ir grobuonių anklavą -JAV.Tie grobikai ten šimtmetį prekiavo vergais-negrais kaip galvijais,o rasizmui ,kada baltaodžiui ir negrui buvo draudžiams važinėti vienam tramvajaus vagone ,galas ten atėjo tik XX amžiaus viduryj.Ta JAV būtų ne prieš ir iš Rusijos atimti jos žemes ir turtus ,todėl ir tiek ilgai vargo kol galų gale laimėjo Šaltąjį karą prieš TSRS.

Trečia.Taip .Lietuvai laisvę du kartus padovanojo Rusija .Pirmą kartą tai buvo Leninas,antrą kartą tai buvo Gorbačiovas ir Jelcinas.Jei ne jie ,tai iki šiol patenkinti plotumėt per Komunistų partijos suvažiavimus.

p.s aš esu daugiau lietuvis nei jūs ir visa jūsų giminė kartu paėmus .Ir Istorijos žinojimas man leidžia turėti blaivią galvą ,nes per didelis patriotizmas,tai vienas žingsnis iki idiotizmo .Apie ką aš jus ir įspėju.

—-

kuo NT AGENTAS skiriasi nuo SUTENERIO ? tas pats suka, kuris ima pinigus uz nieka

—-

Kadangi avariją sukėlė boba, tai ir ji durna, ir visos kitos bobos durnos. Būtų avariją diedas sukėlęs, tai kelininkai kalti, saulė apakino, vaikas per kelią bėgo, ar dar koks briedas. Nu ar šiaip žmogui nepasisekė, kam nepasitaiko. Neginu konkrečiai šitos moteries, nes, iš visko sprendžiant, ji elgėsi įžūliai, dėl ko ir sukėlė avariją, tačiau komentatorių išverstaskūriškumas ir dvigubi standartai vemti verčia.

—-

“elitui” pristate TF kvepalus, kuriuos paprasti lietuviai užsienyje jau nuo 2006 m. perka

—-

Į pastatyto vienai šeimai gyventi skirto namo remontą sukišta 4 700 000 ir dar reikia 800 000 kad būtų galima įsikelti? Ir dar norėjom statyti atominę?

—-

ant “karštųjų” papildau : apie Pattajos rusų RU desanto kontingentą dabartiniu metu . Taigi : ten db atvyksta jau RUSAI: pensininkai, celiulitinės, traktoristai, mužikai, studentės-čiulpikės, “barygų” skustagalvės torpedos ir kt “sbrodas”. nuo JUŽNPO Sachalinsko iki St. Piterio imtinai. Rimti rusai su savo “tiolkomis” šiuo metu renkasi .. Mexiko, Seišeliai, New Zel, Mauricijų…

Beje, rusai pas save nedirba už 2500- 3000 litų.. Ten už tokius pinigus DIRBA tik .. Ravshanaj ir Džumšūtai iš azijos

—-

Mielos merginos ir moterys, sis pavyzdys yra kaip nereikia gyventi.Neprasidekite su i tevus tinkanciais seniais,o dziaukites gyvenimu su savo amziaus vaikinais ir vyrais ir Jusu figuros ,su Jusu jaunyste Jums teiks daug dziaugsmo ir laimes.Kas is to,kad gyvens su seneliu,kas is to,kad nuo to dieduko dar ir vaika augins,bet akys ir sirdis liudes,nes jokie pinigai,jokios karjeros niekada negales pakeisti tikro Gyvenimo dziaugsmo,tikros nesuvaidintos Meiles tarp bendraamziu,tikru/o ne perkamu ir suvaidinamu jausmu ,lyg suvaidinto orgazmo/.Ir netgi papildomi Jusu kilogramai visiskai nieko Tikrai Meilei nereiskia.Pasiziurekite i vakarietes merginas ir moteris,ten jos sverdamos apie 90-100kg turi puikiausius vyrus,ir yra mylimos ir gerbiamos,Reiskia -Laimes paslaptis ne cia,ne tusciose reklamose.Bukite naturalios,turekite savigarba ir Laime Jus aplankys,tik mokekite jos laukti,ir nepritrukite kantrybes.Jums visai nereikia stengtis buti “barakuda”.Tai nera Laime,o Nelaime.Kiek tokiu “nusvilusiu barakudu ” paskui baigia gyvenima savizudybe,nes tampa niekas nebeidomu ir netikslinga,o Meile joms praeina tarsi pro sali,kitas mergaites,merginas aplanko,o pro jas praeina,nes jos tada turejo neteisinga supratima apie vertybes…

—-

Apie įdomią kelionę į Š. Korėją parašo paviršutiniškai, o apie kažkokią baisią gnydą - keturis puslapius.

—-

Neįgalaus vaiko susilaukę tėvai jaučia lygiai tą pačią etapų visumą, kurią jaučia laidojantys mylimuosius ir artimuosius: šokas, atminties ne visi momentai, kaltinimai (pradžioj kitų, po to - savęs), pyktis, nenoras būti užjaustiems (nes savo skausmą patiria tik to skausmo savininkas, tad beprasmiška sakyti, jog jį supranta, liūdi kartu ar užjaučia), tada paskutiniųjų įvykių atkūrinėjimai, beprasmės galvonės “kas galėjo būti kitaip”, po truputį vis daugiau iš sąmonės iščiuožiančios gražios akimirkos, ir galiausiai - ilgesio lydymas susitaikymas.

Gimstant neįgaliam - miršta dalelė kažko.

Tas pats aplanko vėžiu sergančių vaikų tėvus, mirusiųjų artimuosius ir nieko čia žmogus nepadarysi.

Auginu neįgalų ir pasakysiu - nereikia tų žmonių nei gailėt, nei užjaust (jums to ir nepavyks, iki kol savo kailiu nebus lemta patirti), nei aukštinti į dydvyrius. Mes kiekvienas nešame savo kryžių šiame gyvenime, ir kiekvienam iš mūsų jis vienintelis sunkiausias ir labiausiai suprantamas….

—-

Jonas dirbo, negėrė ir dalį pinigų taupė banke “ligai”, nes sirgo lėtine liga.

Antanas irgi dirbo, bet viską pragerdavo.

Abu neteko darbo.

Patikrino Jono sąskaitą, rado joje santaupų ir nedavė pašalpos…

Patikrino Antano sąskaitą, rado ją tuščią ir davė pašalpą.

Jonas iš sutaupytų pinigų perka vaistus, bet neturi ką valgyti.

Antanas iš pašaplos ir valgo ir geria…

Valio… Kaip lietuviška…!!!

—-

nu papasakok kaip padaryt picos savikaina 5lt? i tuos 5 li iskaiciuok, patalpu nuoma, irenginiu nusidevejima, zmoniu algas, mokescius uz zmogaus alga, kurie udaro virs 40 proc. po to pridek pelno mokesti. beje is pelno isbrauk pinigus, kuriuos picerija skiria nauju irenginiu pirkimui, patalpu renovacijai. elektros sanaudas, duju sanaudas, vandens sanaudas

beje, nepamirsk, nemokama padazo, kurio ryji kiek nori, serveteliu, indu plovikliu, i diena sudauzytu leksciu ir t.t.

nekenciu tokiu klaunu, kurie paskaiciuoja 100g mesos, du gabaliukus ananaso, teslos 200g ir sako stai jums ir savikaina

—-

Teko šnekėti su žmonėmis, kurie savo verslo plėtrai nuėjo į banką pasiskolinti pinigų.Ten sutiko paskolinti, bet jis turėjo ‘įrodyti’ ,kad verslas nežlugs.O, tam patvirtinimui turėjo išdėstyti iš kur ir už kiek kažką gauna ir kam parduoda ir už kiek.Paskolą gavo.Bet kai nuvažiavo prekių į pav. Vokietiją, jam pasakė, kad prekes jau kiti iš Lietuvos nupirko.Žodžiu žmogelis išpasakojo savo verslo paslaptis, o, bankas tuo pasinaudojo ir perėmė verslą.

—-

Я тут увидела, что в аптеке продаются пачки презервативов по 12 штук и в подарок 1 гигиеническая салфетка.

Спросила друга: “Зачем салфетка?”

Услышала ответ: “Ну, чтобы пот со лба вытереть!”

—-

TURIU DU DRAUGUS PAJURYJE.

2006 metais abu nuejo i ta pati banka ir pasiskolino po 70 000 litu.Vienas uz tuos pinigus nusipirko KIA visureigi,o antras isirenge kuklu zuvies rukinimo cecha.Siandien vienas is ju niekaip neisbrenda is skolu ,keikia bankus ir visa supuvusi pasauli,o kitas kuklu cecha jau paverte i gamyklele ,kurioje samdiniai jau jam uzdirbineja pinigelius.Abu neturejo pinigu,tiek uz viena tiek uz kita bankui laidavo tevai savo nekilnojamu turtu.Tai tikra istorija su vardais ir pavardemis,kuriu aisku as cia neparasysiu.

—-

Isieskojimas, skola, prievole, antstoliai, isreikalavimas, arestas… P.S. Nemyli Valstybe musu dar likusiu dirbti cia, Marijos zemeje.

—-

Turiu kaimyną kuris subinę trina muitinės departamente,tai jis į darbą,iš nuosavo namo esančio prestižinio Vilniaus priemiesčio,senu forduku važiuoja,o gryžęs namo persėda į apynaujus land kruiser arba žmonos nissan qaškai..

—-

Atlikus tyrimą su žiurkėmis, kurios buvo maitinamos GMO produktais, nustatyta, kad jau trečioji karta tampa sterili, t.y. visiškai nevaisinga. O mes, eiliniai vartotojai, niekada nežinome ir niekada nesužinosime, kokį brudą mums pardavinėja. Todėl mūsų nei tremti į Sibirą, nei iššaudyti reikia - mes proanūkių nebeturėsim…

—-

Jeigu tu fotografuoji ir siunti į policiją tu palieki savo duomenis, kaip liudytojo, kad pažeidimas tikrai buvo. Tada kai policija siunčia nuobaudą kartu ir tavo duomenis nurodo, kad jei žmogus su tuo nesutinka, jis ne policiją paduos į teismą, o tave už šmeižtą ar dar velniai žino ką. Visada taip buvo. Ar jūs galvojat, kad betkokį šūdą nufotkinę ir jei policija sugalvos visgi duot baudą išvengsit bet kokios atsakomybės? Jei manai, kad darai gerą darbą ir taip tikrai buvo, ir pažeidėjas privalo už tai atsakyti - gauti baudą, tai nebijok ir esant reikalui prisiimt atsakomybės ir paliudyti, kad pažeidimas buvo reikalui esant.

—-

Jokių problemų gyvenime neturi tik kūdikiai ir debilai. Prie kurių save prisiskiri?

—-

Anekdotas: susilazino amerikieciai ir lietuviai kas greiciau pastatys dangoraizi.

po poros menesiu amerikieciai: “beliko stogas ir baigiam!”

lietuviai: “beliko gauti 20 leidimu ir pradedam!”

—-

Vienas is Stalino parankiniu Kalininas labai megdavo balerinas. Tiesa, daugiausiai labai jaunas, nepilnametes mergaites. Jas pagal uzsakyma jam pristatydavo jo apsauginiai. Paklusnios likdavo gyvos, o arsesnes po isprievartavimo uzmusdavo. Sio zmogaus “garbei” jo vardu pavadintas Kaliningradas - vienintelis toks miestas pasaulyje, kurio pavadinimas kildinimas is pedofilo - zudiko. Pasirodo ir dabartineje RU Kalininas turi pasekeju ir jo pradeta veikla tuo puikiausiai tesiama Putino diktaturos salygomis.

—-

Žinom kas per kokybė maisto Katpėdėlėje . Kai ant cepelino padedi šakutę , ta savo svoriu pati ją padalija . O , kad ir ką bevalgytum yra paskutinis šūdas , Iš pačių prasčiausių produktų pagaminta . Nu žodžiu šūdas su cibuliais .

—-

Nezinau kaip dabar, bet pries 10 m. esu dirbus kaunieciu imoneje Vilniuje. Ir buvo didelis sokas, kai atvaziaves vienas vadovu paklause, ar zmoniu yra, as su administratore nesupratom pradzioj, pasirodo ar vyru yra :)

—-

Savaitgali teko buti Lenkijoje. Apie 150 km nuo sienos su LT duju kaina Lenkijoje beveik 45 ct (1 ltr duju - 2.05 Lt) pigesne nei LT. Dyzelinas pigesnis beveik 30 ct, o benzas apie 25 ct.

Lietuva ne stebuklu salis, o susmirdusi kapitalizmo duobe, kur jokia verslo garbe net nekvepia, o valdzia ant zmoniu uzdejusi toki riebu daikta, kad apie sazininga mokesciu mokejima, arba kontrabandos nepateisinima negali buti nei kalbos.

—-

“siaip jau kai nezinomas vyras gyvena su kazkuo, zurnalistai raso “sugyventine”, “meiluze”, o kai zinomas - jau ‘drauge”, “muza” ir pan.

Gal galetu galioti visiems vienodi principai? Juk zmoniu lygybes ideja deklaruojama ir LR Konstitucijoje.”

—-

Ne visi nori mokytis matematikos, bet privalo

Ne visi nori mokytis tikybos, bet irgi privalės tą daryti

O kad ir ne visi nori ir Lietuvių kalbos mokytis, tai čia jau galima ir išimtis daryti, kam gi lenkui papildomi vargai mokinantis tokią kalbą…

—-

Kaune prieš porą metų pirkome auksinius žiedus.Pirkome aukso parduotuvėje savanorių pr.Atkreipiau dėmesį,kad žieduose nėra lietuviškos prabos.Nuėjau į lombardą ir paprašiau patikrinti.tik paėmęs į rankas lombardistas tarė:netikras.tada,kai jis paklausė kur ir kaip pirkau,patikrino ir susižvalgęs su kitu pasakė,kad neva tikras.Tik dabar nusprendžiau patikrinti ištikro,ir nuėjęs į kitą lombardą,apsimečiau,kad noriu parduoti(ne patikrinti,o parduoti),tada ir prasidėjo čiūdai.Lombardas žiedo nepirko,nes jame arba nėra aukso,arba labai jau nedaug(įpjovė žiedą truputį,ir užpylė rugštimi,ir ta vieta pažaliavo)…Čia Lietuva,čia lietūs lyja.Ai pagalvoji,koks skirtumas ar ten varis,ar žalvaris ar auksas,tiesiog kai žinai,kad mokėjai už auksą,tai viduj kyla nervas.

—-

Suknelė tai šiaip sau.Tai Jankauskaitė puošia bet kokią suknelę,o Jankauskaitę puošia kuklumas ir natūralumas.

Į kitas,,gražuoles” su pridėtais papais,priklijuotom blakstienom,išpūstom lūpom ir implantais ,dar su kilogramu špaklio jau koktu žiūrėti.Galėtų jos važiuoti kur į Japoniją,kur tenykščiai mėgsta nutinkuotas lėles.Taip ir norisi Buy,Bunkę,visas ,,pop ledes įkišti į skalbyklę ir išplauti,kad liktų MOTERIS.

—-

ar lenku mazuma yra ta tautine mazuma? Kazkur skaiciau “tautines mazumos” apibrezima - tai mazuma kokios nors tautos, kuri jau anksciau yra gyvenusi siose vietose nei didzioji tauta. na pvz. fryzai, sorbai Vokietijoje ( bet ne turkai, nors ju daug daugiau) baskai ispanijoje ( bet ne arabai) lyviai Latvijoje ( bet ne rusai ). Taigi kaip suprantu Lietuvos lenkai nelabai galetu pretenduoti i tautines mazumos statusa, nes jie “atsikele” ar “atsirado” daug veliau negu cia nuo senu senoves gyvenantys lietuviai ( beje grynai lietuviski gyvenvieciu, upiu pavadinimai sklinda beveik iki Minsko, o beje jiems ir norima grazinti Pilsudskiskus, okupantiskus, naujai sugalvotus pavadinimus )

—-

Cia jau nebesvarbu, kas kiek ir uz ka remia, didziaja dali i biudzeta sunesa verslas. Taciau esme organizaciniuose sugebejimuose. lietuva paskelbia Olimpines varzybas. Paskelbia, kad prizas bus Aukso medalis uz dalyvavima ir atbegima iki finiso ir karve dovanu. Tada apskelbia visas salis ir pasalius, suvaziuoja sportininkai, atsiveza savo sporto inventoriu, visus suregistruoja, tada pristato visokiu barjeru, leidimu is to, is ano, is penkto ir devinto, tada kliuciu iveikimas tampa nauja sporto rusimi, cia kaip formuleje 1 kvalifikacinis ratas. Tada paskelbia, kad olimpiada vyks nuo tokios tai datos. X iki datos Y ir visus suregistruoja, sustato i starto linijas, visi isitempia laukia, Startas. Visi bega, rungiasi, sportuoja, atiduoda paskutinias jegas, rungiasi, kas greiciau, stipriau, vikriau, ir jau priartejus prie finiso, pareiskia, kad cia tie kurie organizavo suklydo, ir prizu nera, ir nebuvo numatyta kvotu, ir del to kad jus namuose treniravotes jums prizas nepriklauso, o jei priklauso, tai kompensacijai, vandens is ciaupo, arba, nugerto limonado butelis. Tai tokios olimpines ar bet kokios varzybos patirtu fiasko ir baisiausia pasipiktinima, neslove, negarbe, ir sukciavima. Tai jei zinojo, kad kvotos nera, arba turi tik 10 karviu, tai butu ir pasakius, priza gaus tik 157 dalyviai, visi kiti butu ivertine jegas ir nebege tokiu dideliu distanciju, tik tam, kad is ju pasityciotu, o ir kam tada varzybose nustatomas rungtyniu laikas? lietuva su savo talentais tai jei futbole imustu per pirma kelinuka 7 ivarcius, tai kokia 19 minute nutrauktu varzybas, ir pareikstu, kad zinote cia per gerai spardote, o krepsinyje pareikstu, zinote per greit ir per daug sumetete, tai varzybos baigtos ir net neleistu atsilosti, ir jau nebesvarbu, kokie sponsoriai tas varzybas remia- savivale tokia, kad net nebezino, nei kaip istatymai leidziami, nei kaip organizuojamos skaidrios varzybos, tai jei neturi tam sugebejimu, tai geriau eitu ir rinkejams smegenis skalbtu.

—-

Štai todėl Lietuva ir gyvena šyknaskylėje. Kaip Gudelis laidoje ir sakė valdžia žino kas vagia, kur vagia, kaip vagia ir kada vogs bet juk negalima sodinti vargšus iš aukštuomenės. geriau jau susitvarkyti su bobute su penkiais cigarečių pakeliais ir dar per TV parodyti kaip gerai dirbama. Mums pamačius kokie ten oficialūs atlyginimai plaukioja net minties nekiltų dar vogti, Taip kad šalyje nieko naujo…blogi keliai ir idiotai valdžioje.

—-

Tuo ir skiriasi Puteikis nuo šios nomenklatūrinės partijos…Jis kariavo Afganistane, mirtis žvelgė į akis kiekvieną dieną…O čia susibūrė žmonės iš laboratorijų, ligoninių priimamųjų, kabinetų…Konservatorių partijos žmonės nejaučia tautos, nejaučia neteisybių, viso Lietuvos gyvenimo sugyvulėjimo ir sumafijėjimo…Sėdi, varto popieriukus…Viskas gerai…O Puteikis yra karys….

—-

Ar bankrutuojant reikalinga su savimi turėti skiepų pasą?

—-

As telefonus remontuoju uz 3000lt per men ir man jau galva skauda nuo brangiausiu telefonu, buna visko su jais. O cia gydytojas uz 4000lt ir dar zmones - tragedija.

—-

Neteisingas požiūris kad jei neviešinsi tai problemos nebus. Jei taip būtų paprasta kad neviešinus ne tik savižudybių , tačiau ir kitos neigiamos informacijos kaip nusikaltimai tai ir nusikaltimų nebūtų .

Psichologiniu aspektu tai žymiai sudėtingesnė problema. Problema pačioje visuomenėje , o Lietuvos atveju tai nesugebėjimas prisitaikyti dabartinėje ekonominėje , socialinėje ir politinėje sistemoje , kitais žodžiais , asmeniškai kovoti už būvį - ” alkūnėmis ir dantimis ” . Štai ko reikalauja iš žmonių ši propaguojanti susvetimėjimą laukinio kapitalizmo sistema. Kurioje kriterijus : gyvenimas tai kova ir visiems laimėjusiems visi laurai , o pralaimėjusiems - nieko . Tai apie juos rodomi pavyzdžiai kaip reikia gyventi ir džiaugtis gyvenimo malonumais . O tie kas nesugebėjo iškilti virš kitų galvų ir liko dugne ( tokių 99 procentai ) neoliberalizmo kalte kalama - patys kalti per mažai kovojote , kalamas nepilnavertiškumo kompleksas.

O jei žmogus ne kovotojas , nenorintis alkūnėmis brautis per gyvenimą , nenorintis lipti per galvas karjeros laiptais , jei tai jam svetima, ar tiesiog jau pavargo. Tenorintis gyventi . Tai jam neduota , neduota skubančios ir nesuspėjančios į geresnio gyvenimo tolius - miražus , to vieno procento laimėtojų propaguojamo gero gyvenimo rojų. Ir ateina momentas kai žmogus pasako sau : neturiu daugiau jėgų , aš pavargau , nežmoniškai pavargau , taip pavargau kad eidamas miegoti nenoriu kad būtų rytojus.

—-

Kazkada senas zmogus pasakojo, kaip musu miestelyje smetonos laikais zydelis prekiavo gazuotu vandeniu. 1 stikline - 1 centas. Kadangi tai buvo naujove, zmoniu nutisdavo eiles didziules. Pamates tai, verslininkas lietuvis, nutare irgi pinigo uzkalti. Taciau jis netoks kvailas kaip zydas, pusvelciu nepardavines ir eme po 5 cnt. Dar po kurio laiko, nutares kad perka, kaina pakele dvigubai ir taip vos ne iki puses lito, taciau pirkejai visi dingo, ogi zydelis kaip vare po 1 cnt taip ir tebeprekiavo, vel pas ji eiles begalines. Lietuvis irgi pamazino kaina, bet pirkejai nebesugrizo, nes jau prarado pasitikejima, taip ir subankrutavo.

Zmogus kuris man tai pasakojo, tikino, kad si istorija tikra, kad lietuviai bande daug zydu verslu perimti, silkem prekiauti ir t.t, taciau per savo goduma, butinai subankrutuodavo. Todel ir tinkami tik ukyje dirbti, o ne prekyboje.

—-

Nėra baisesnio žmogaus, kuris pasikeitus santvarkai, verčia savo skūrą. Toks parduotų ir savo tėvus, savo šeimą, kad tik nuo šeimininkų gauti riebų kaulą, o už tą kaulą kuo garsiau paloti.

—-

Donatas labai grazus ir talentingas vaikas. Buk Donatai laimingas su Veronika,jeigu tu ja myli. Bet nesifilmuok tokiuose kvailuose klipuose su jurkute ar pan. Kam tau to reikia? nenuvalkiok saves.Pasidarysi nebeidomus. tu turi isvaizda, talenta, tu turi ka parodyti,kam tie nuogumai ir dirbtinos amocijos? Tarp kitko, Jurgita labai prastas pasirinkimas. Su ja atrodei kaip su mama.Jurkute simpatiska moteris, bet VISISKAI nesexuali. Ir klipe ji kazkokia depresyvi, veidelis pavarges, atrodo viska daro is pareigos,ir tuoj uzmigs.

—-

Žaliavalgystė yra iš tos pačios serijos, kaip ir neurolingvistinis programavimas (NLP), koučingas, emocinio intelekto vystymas ir kiti dabar madingi vakarietiški žaisliukai suaugusiems. Jų esmė - greitai padaryti žmogų laimingu, sveiku, turtingu, sėkmingu arba bent jau įteigti jam, kad jis tokiu tapo panaudojus šiuos “stebuklingus” receptus. Tai žmogaus perprogramavimo technologijos. Tu pats sau nepatinki? Jautiesi nelaimingas, negražus, nesveikas? Mes tau padėsime labai greitai ir efektyviai. Technologizuota visuomenė, jau nebegalinti gyventi be taip vadinamų “gadžetų”, su entuziazmu priima vis naujus “stebuklingus” receptus. Žmonės nori greito rezultato čia ir dabar, o ne vargti visą gyvenimą ugdant savo dvasingumą ir moralinius principus. Plačiai reklamuojami pagražinti sėkmės atvejai, nutylint neigiamas intervencijos į žmogaus organizmą ir dvasinį pasaulį pasekmes. Radikalūs pokyčiai žmogaus gyvenime daugeliu atveju nėra geras dalykas, ypač dirbtinai sukeliami.Tai gali privesti žmogų prie asmenybės krizės, kai jis nebesuvoks savo tapatybės.

Keiskitės, atsisakykite žalingų įpročių, bet venkite kraštutinumų, kurie skatina fanatizmą ir nepamirškit “aukso vidurio” taisyklės.

—-

Subursiu komisiją, kuri svarstys ar suburti darbo grupę, kuri suburtų komisiją, kuri galėtų suburti darbo grupę, kuri spręs kaip spręsti šį opų visai Lietuvai klausimą…

Turiu pastebėti, jog per paskutinius 22 metus iš Lietuvos nepabėgo ne vienas partijos narys, ar jo šeimos narys ir gyvenimas nėra toks blogas, kaip bando perteikti kaikurie veikėjai.

Juk svarbiausia ŽMOGUS!

—-

aplamai, kas tie kuodis, nausėda, vainienė ir panašūs. ką jie iš viso tokiame lygyje yra sukūrę, rizikavę gyvybe, pinigais, naktim nemiegoję. visą gyvenimą su kaklaraiščiu vaikščioję sėdi TV vos ne kiekvieną dieną ir moko kitus gyventi.

—-

Ir iskur tu KROKODILU tiek toj Marijos zemej ?

—-

Pagaliau atejo i prota.

Nieko ner geriau,kaip atvaziuoti i darba ar parduotuve senu trandalietu,numesti ji salia kito tokio pat tranto ir nesukti galvos,kad tau kazkas sona ilenks,ibres ar neduok dieve isvis atejes nieko nerasi.

Numetu savo 1985 metu opeli ir net duru nerakinu. Ramu. Remontas pigus ,vaziuoja uztikrintai ,o daugiau nieko ir nereikia.

—-

Labiausiai pasaulyje nemegstu dvieju dalyku - rasizmo ir negru.

—-

Išvardintieji buvo garsūs savo nuveiktais darbais o ne dėl savo seksualinės orentacijos, skirki tu tą dalyką vieną kartą. Na jaigu Leonardas Da Vinčis su homoseksualais būtų rengęs paradus, lakstęs miesto gatvėmis su vaivorykštine vėliava ir kūręs visaokius traktatus apie analinius santykius vyro su vyru, tai tikrai jo šiandieną niekas nežinotų, na gal būt kokioje kronikoje ir būtų buvęs aprašytas, bet greičiausiai kad ne… Jis žinomas dėl to kad buvo savo laiko dydis menininkas ir išradėjas, bet ne dėl jo seksualinės orentacijos. Daugelis šių dienų “menininkų” pasiskelbia gėjais ir mano kad dėl to talentas atsiras savaime, nes mat autorius gėjumi tapo…. Kad ir kiek anusą darkytumėte ir kakutį stumdytumėte, talento neikišit, reik gimti talentingam, o seksualinę orentacija čia visai ne prie ko.

—-

praktiskai visu arba daugumos jaunu poru skyrybu priezastis - seksas…esme tame, kad su juo surista praktiskai visi kiti emociniai dalykai, kaip demesio neskyrimas, nesugebejimas bendrauti, nesupratimas, neisklausymas, nenorejimas suprasti ir taip toliau ir taip toliau, ko pasekoje visi galai sueina i paskutine vieta - lovos reikalus ir tai buna paskutinis taskas vedybose…deja, niekas musu nemokino ir neparode, kaip reikia teisingai gyventi, o patys mokintis ir stengtis nenorime…amzinas lekimas, skubejimas, nemokejimas pilnai atsipalaiduoti, meditacijos trukumas pavercia zmones gyvais zombiais..tam tikra prasme, sistema juos palaidoja dar gyvus ir jei pats sau pakankamai demesio neskirsi, krisi i tokia duobe is kurios pakilt reikes daug pastangu…todel pirmiausiai, jei tikslas ir gyvenimo prasme yrra santuoka, sugebekite ja issaugoti…tai pasiekti bus galima rodant ir skiriant pakankamai KOKYBISHKO demesio savo mielajai antrajai pusei…paprasciausiai nuo cia viskas visada prasideda ir kaip visuomet - cia baigiasi..

—-

Dažniausia važinėju Vilniuje, Kaune arba didžiaisiais magistraliniais keliais, bet jei tenka užsukt į kokį vietinės reikšmės vingiuotą keliuką, nuolat tenka išvysti vaizdelį, kai koks jau beveik detales barstantis vietinis Golfukas,Passatas ar Audinė pralekia pro mane, važiuojančią pagal taisykles, kaip pro stovinčią- lėkdami kokiu 130km/h greičiu, ratais jau kabindami žvyruotą kelkraštį- tai ko stebėtis, kad paskui apsikabina medį, atsiduria griovyje ar po fūra! Tiesiog vengiu tų rajoninių keliukų su jų sunkiai psichiškai traumuotais schumaheriais.

—-

Jokiu būdu nenoriu moralizuoti, pamokslauti. Bet manau, jog žmogus yra turtingas tiek, kiek jis turi laiko sau. T.y. užsiimti veikla , kuri jam iš tiesų maloni, ramina, guodžia, leidžia save realizuoti. Tai gali būti skaitymas , kelionės, gėlynų puoselėjimas, sodo darbai, pasivaikščiojimas gamtoje, grybavimas, mezgimas, teatras , saviveikla ir t.t. Visų pinigų tikrai neuždirbsime. Nėra pinigų vaiko studijoms užsienyje? Tai gal pakaks ir gero Lietuvos universiteto? Neišgaliu prabangioms atostogoms užsienyje? O gal puikiai pailsėsiu Lietuvoje prie gražaus ežero? Neužtenka pinigų dizainerių rūbams? Gal pažįstama pardavėja pasiūlys naujutėlį vardinį rūbą kad ir iš Humanos? Nuleiskime truputėlį kartelę žemiau. Nes nieko neišsinešime iš šio pasaulio. Bet sveikatą besiplėšydami prarasim garantuotai…

—-

viesnamiu Lietuvoje nera..visos prostitutes persikvalifikavusios i daininkes

—-

Tas šerių kuškis palūpyje - primityvaus tuštuko “kokybės ženklas”:)

—-

Man tai apskritai įdomus reiškinys (?) “afrikiečių bendruomenė”. Egiptiečiai su Nigerijos gyventojais turi maždaug tiek pat bendro, kiek kokie nors norvegai su vietnamiečiais, tad labai abejoju, ar norėtų jungtis į vieną katilą. Egiptiečiai, kaip ir kitų Magribo (Šiaurės Afrikos ir Maroko) šalių gyventojai, priklauso arabiškai-islamiškai kultūrai. O tarkime Nigerija yra dirbtinis britų imperijos produktas, kur pusė gyventojų išpažįsta islamą, kita pusė - krikščionybę, kur nėra jokio vienijančio veiksnio (išskyrus nebent valstybinę anglų kalbą ir anglų užneštą futbolą), ir kur kruvini gentiniai konfliktai yra kasdienybė. Tad išties įdomu, kokią “afrikietišką” kultūra čia ruošiasi pristatinėti minėtas nigerietis - islamiškąją, krikščioniškai-pagonišką ar dar kokią? Kokiai tautai jis priklauso, kokia jo tapatybė? Nes “afrikietis” tai, atleiskite, jokia tapatybė - tik nuoroda į kilmės kontinentą. Ir kalbėti apie kokią nors bendrą “afrikietišką” tapatybę galima ne daugiau, negu apie bendrą “eurazietišką” tapatybę nuo Japonijos iki Portugalijos.

—-

Norit skaniai pasijuokti???

Tas A.Vinokuras, kitą išpūdęs žodžiais “frigidiška sterva ir dvasinė politinė prostitutė“ buvo nominuotas 2006 metų Tolerancijos žmogaus titului.

Nieko sau tolerantas… :))) Tiesiog idealus….Siūlau nominuoti ir šiemet :-)))))

—-

Приходит сын-еврей на прием к врачу и говорит: “Вот доктор, понимаете, мы с женой вот в такой позе пытаемся на вот этом боку, и все не получается у нас с ней…” Врач отвечает: “Так вы на другом боку попробуйте!” - “Та вы шо??? ЛИЦОМ К МАМЕ???!”

—-

As jos vietoje buciau neleides spausdinti info apie darba toje parduotuveje, kur dirba pardavejos pagalbininke, ir apie tuos juokingus mokslus gemologija irgi nebuciau ne zodziu uzsimines. Cia daug maz analogija: isidarbinau as didziausioje Niujorko ligoneje, dirbu operacineje, kur atliekamos pacios sudeingiausios operacijos. Kovoju su infekcija (tai yra po operacijos valau patalpas, iranga ir paruosiu naujai operacijai). Baigiau 2 savaiciu valymo ir dez medziagu kursus ir dar vaziuosiu tobulintis. (tealeidzia man Lietuvos operaciniu slaugytojos, kurios atlieka ta reikalinga darba)

—-

Mergaite (autore) jauna, su isvaizda, matyt, puse bedos ir kaip jau privaloma siuolaUkinems lietuvaitems - labai “ambicinga”:)Deja, gyvenimas trumpas ir visi auksciau isvardinti privalumai turi tendencija po truputeli vysti - jaunyste keicia branda ir senatve, grozis nublanksta ir raukslejasi, ambicijas keicia prigimtinis troskimas salia tureti zmogu, prie kurio galetum tiesiog prisiglausti, o tada…Tada belieka Kaledu diena, vienai, apsikabinti prabangu, dideli buteli vyno ir baubt dramblio asarom, apraudant savo “ambicingai” prabegusi gyvenima bei kasmet is Senelio Salcio tiketis, kad po eglute jis atnes na nors kazkoki, biesas nemate, koki, bent siek tiek artima zmogu:)

—-

AUTORIUS rašo:

2009/12/30 23:40

IŠ KUR SEMIUOS? Gal iš givenimo šulinio,iškurio semdamas nežiūriu į kibirą ar jis pillnas,o dažniausiai dairaus į šalis.Ir visiem kurie seme linkiu pilno kibiro.

—-

Isidemekit gerai: 1. Nekurkite verslo Lietuvoje 2. Neturekite jokiu santykiu su valdzios institucijomis 3. Nekalbekite nieko telefonu 4. Pasikabinkite salone valstybes vadovo portreta, salia visada pasirupinkite, kad butu svieziu geliu 5. Neprotestuokite pries santvarka 6. Visada turekite susikrove lagaminuka butiniausiu daiktu (higienos reikmenys, silti drabuziai, biblija)

—-

o kodėl, kai moteris ateina užregistruoti vaiko į civilinę metrikaciją, o tėvas neišreiškia noro pasirodyti - policija nepuola jo ieškoti, kažkaip labai ramiai užregistruouja ir tiek. o dar stebimės iš indų - vis moteris moteris ir moteris - pagimdo palieka - blogai, pasidaro abortą blogai, neturi pingų išmaitinti - blogai, toks įspūdis, kad moterys dauginasi savidulkos būdu.

—-

Nieko ji nebaigusi. Vidurinę baigė namuose gana prastais pažymais. Norėjo įstoti į Muzikos akademiją į valstybės finansuojamą vietą. Deja, dėl prastų pažymių nebuvo priimta - pasiūlyta mokama vieta. Tai ponia Anusauskienė visur - per spaudą, per TV putojo, kad jos tokios gabios (atseit gabios :D) dukraitės nepriėmė, tad niekada toje aikštojoje mokykloje jos dukra nesimokys, o mokslų sieks užsienyje. Matyt, užienyje tokios gabuolės niekas nelaukė, tad nuo praeiyų metų panelė Anusauskaitė pradėjo mokytis, matyt, gavo mokamą vietą. mūsų Muzikos akademijoje. Tačiau po vojažų po Amerikas išėjo akademinių atostogų. Štai ir visos jos studijos. Praktiškai mergina bemokslė.

O Adamas asukriai motinėlei geras kabliukas gauti Amerikos pilietybę ir tikintis Holivude prasimušti. Tačiau neturėtų apsukrioji mamytė pamiršti, kad tokių Evelinų Holivude tūkstančiai.

—-

Atsisedes i ministro kede, dailis griebesi darbu: prieme du genialius sprendimus is karto:

1. Atleido Alekna.

2. Nusipirko du duso kilimelius ir lyginimo lenta. (Cia tikriausiai, kovai su nusikalstamumu…)

Tik va, protingasis ministras zurnalistu klausimo nesuprato….

Man jau darosi juokinga, nors kadencija vos prasidejo… :)

—-

Ar naikindami 2 autobusa iki oro uosto tikites pazaboti emigracija? :)

—-

Šarlatanas: užeik pas mane - tau įsūdysiu dar vandens jonizatorių už 600,- Lt, taip pat oro jonizatorių už antra tiek, dar stebuklingą atbulinio osmoso filtrą vandeniui už 3000,- Lt bei “stebuklingą” brangią vonelę, kuri, įjunga į elektrą, per padus iš odos išplauna toksinus - vanduo paruduoja. Tiesa, jei kojų neįmerksi, vanduo taip pat paruduos.

O jei bus maža, už šimtinę pridėsiu komplktą daktato Levino magnetinių juostelių - galėsi kaip durnė(ius) vaikščiuoti apsaikarstęs magnetais, tikėdamas, kad tai gydo.

—-

man 30m, turiu nelabai prestizine spec, pagal ja nedirbu, nes mokytis buvo idomu, taciau supratau, kad tai ne man, o ir pasiulymu tokio darbo nera labai daug. kadangi nesu tas zalias jaunimelis, kuris sedi ir laukia kol jam kazka atnes, isidarbinau bet kur, o tai yra aptarnavimo srityje.supratau, kad man patinka dirbti su pinigais, noreciau dirbti ir uzsidirbti. tik beda ta, kad Lt dirbant kasininke nieko neuzsidirbsi. galejau padaryti karjera, taciau pastojau, nes jau buvo laikas, karjera nuplauke, taciau planavau ja testi grizusi i darba. planavau, kad vaikas eis i darzeli, o as sau sekmingai dirbsiu. tik, kad as planuoju, o kazkas auksciau manes juokiasi, nes skelus bajeri savivaldybei, nepatekau i darzeli. dabar nezinau ka daryti? dirbdama kasininke auklei as neuzdirbu, apie privacius darzelius taip pat reiktu pamirsti. atrodytu tai mazo zmogaus problemos, taciau is tu mazu zmogeliu ir susideda visa valstybe, kaip isprestos musu, mazu zmogeliu problemos, taip matoma ar valstybeje yra gerai zmonems gyventi. nes visada turi buti tas, kas teikia paslaugas ir kas jomis naudojasi, tai yra normalu. nenormalu yra tai, kad tie, kurie naudojasi musu, mazu zmogeliu suteikiamomis paslaugomis, mus visai pamirsta, nes as niekada gyvenime negausiu darzelio savo vaikui, busiu priversta sedeti namie, negalesiu daryti karjeros, ir neuzdirbsiu daugiau pinigu, nekelsiu Lt ekonomikos lygio. as niekada neuzsidirbsiu tiek, kad galeciau taupyti ir is santaupu, po 10m imti paskola ir nusipirkti savo seimai buto. stai as, mazas zmogelis, paprasta kasininke, su savo problemom, su kuriomis susiduria didele dalis Lt zmoniu ir svarbiausia, ju nesprendzia tie, kurie turetu tai daryti. ir jaunimas renkasi. jis masto. analizuoja. ir daro isvadas, kad jo valstybei nereikia…

—-

Noriu padėkoti dviem vyriškiams, kurie 2011 11 14 pasivijo mano mašiną (Toyota Corolla) kliudžiusį ir pabėgusį BMW ir neblaivius vairuotoją bei keleivį pristatė atgal į įvykio vietą. Veiksmas vyko Vilniuje, Rotušės aikštėje prie Amatininių užeigos. Ačiū man padėjusiems. Gerų Jums švenčių ir sėkmės gyvenime :)

—-

Tie „žvaigždžių” vakarėliai yra visiškas šūdas iš esmės, tai tuštybės kultas su plastmasinėmis šypsenomis. Į vakarėlius einu su tikrais draugais, kad gerai praleisčiau laiką ir pabendraučiau su artimais sielai žmonėmis, o ne norėdamas pasipuikuoti prieš kitus, ar stebėti, kokie čia visi „faini” ir patys sau nerealūs. Nematau prasmės apsimetinėti kažkokia „žvaigžde”, nes nesu tokios geros nuomonės apie save, o Lietuvoje „žvaigždes” suskaičiuoti būtų galima ant vienos rankos pirštų, ir tai tik Lietuvos kokybės, kuri tėra vidutiniška.

—-

Jei tu sugebi verslą vystyti, tai pirmyn. Parodyk visiems, kaip reikia. Galėsi mokėti algas, kokias tik nori.

O dėl mokėjimo kaip užsienyje – labai paprasta. Pradėk nuo savęs. Nuėjai į kirpyklą – ir sumokėk kirpėjai 30–40 eurų. Va, žiūrėk, kirpėja jau uždirba kaip užsienyje. Matai, kaip paprasta?

—-

Kalbant apie JAV miestus reikejo butinai pabrezt, kad amerikieciai kai gali, miestuose negyvena ir stengiasi apsigyvent mazuose miesteliuose ar uzmiesciu rajonuose, o didmiesciai yra tape juodaodziu getais, su retom isimtim, kai islieka pramogu ir verslo centrai. Sostine Vasingtonas - centras - kai uzsidaro muziejai ir baigia darba federacines valdzios istaigos - lieka tuscias, kur teuzklysta gangsteriai is itin arti esanciu “blogu” rajonu… Atokesniuose priemiesciu ir miesteliu centruose atmosfera tarp Kauno Laisves alejos ir Vilniaus Gedimino prospekto, kur vyksta normalus gyvenimas. Kaip vienas geras pazistamas sake, su seima turi gyvent tokioj vietoj, kad uzsimanes 2 valanda nakties pasivaiksciot su zmona po miesteli, gali bet kada eit ir nebijot, kad kas blogo atsitiks, o vaikams nereikia dviraciu i namus nakciai parsinest, tiesiog paliekant juos priesais nama, o automobilis gatvej stovi nerakintas, o per karscius ir atdarais langais, niekam namie neklausiant einant gult ar uzrakinai namu duris… Pats maciau, kad taip ir yra, net karta jo atviram kabriolete ant sedynes gera fotoaparata buvau per nakti palikes…

—-

nerealu turbut butu tureti tokia zmona, visa laika viena debilna veido israiska, kai pyksta, kai barasi, kai juokiasi, kai verkia, lovoje

—-

dabar turėsim dvi atomines, vieną nebaigtą uždaryti, kitą nepradėtą statyti :)

—-

Jau Didziojoje Britanijoje svietimo sistema tikrai nera tokia gera… Paciai teko su tuo susidurti, mokiausi Lietuvos mokykloje iki 8 klases, o baigiau mokykloje Didziojoje Britanijoje, tikrai nera ka lyginti… Toks dalykas kaip namu darbai praktiskai neegzistuoja, vaikai per pamokas daro ka nori, beveik tas pats kaip namie sedetum.. jokio grieztumo is mokytoju, tik tiek kad be uniformos i mokykla nebusi i ileidziamas, o mokymosi kursas aplamai kaip atsilikusiems kokiems, neturejau ka veikti tik is LT ten atvaziavus, viska, ka jie ten mokosi 11(paskutinej) klasej, mes jau 8 buvom praeje… Ne veltui anglai kaip asmenybes dideliu protu nepasizymi o ir i auksto lygio universitetus UK daugiau stoja kitatauciai nei patys anglai..

—-

Kodel kai autoivykyje dalyvauja moteris butina ta pamineti, o kai vyras uz vairo, tai sako ar raso - “automobilis”. Arba dar kai apie kamscius pranesineja: “stovi sugedus pirmoje juostoje pasimetusi moteryte”. Toks ispudis, kad ji laksto kaip vista aplink automobili.Kas cia per nesamone. O kai zioplys i Vilnele ivaziavo, tai “vaje, koks vargsas”.Suvokit, kad kompleksus taip ivarot zmonem. Visai nepadeda geriau vairuoti tokie dalykai.

—-

Vargšė vargšė… Pasidarius feisbuke, kad visi matytų, ką ji įkelia, todėl ir kelia visokias nesąmones, tokias kaip nekokybiškai padarytą nagų priauginimą, vestuvinių žiedų nuotraukas (Simas, matyt, nei laiko, nei skonio neturi, tai kvaišutė visus žiedų pavyzdžius lyg tarp kitko jam parodo), va dabar ir vaiko fotkę įdėjo… Žodžiu, man jos gaila. Tik savimi nepatenkintas žmogus gali viešinti tiek savo nuotraukų, klausyti nepažįstamų žmonių liaupsių ir nuo to jaustis gerai. Užjaučiu tave, pupiaška.

—-

Kas, kas??? Spaudos mirtis??? :)) Tipo spausdintas tualetinis popierius dvesia, o pedoportalai klestes? :)) Svajuko drambliones, negerbiamieji! Ir vieni ir kiti netrukus nudvesit! Kazkada savaitgaliais pirkdavau stora lietryti… Tai buvo lyg sestadienio ritualas, kol zmona vartosi guolyje, apsimuturiuoti stora salika iki ausu, nueiti nevalytais nuo sniego saligatviais iki parduotuves ir partysti sviezia laikrasti, kokio kumpio pusryciu sumustiniams, pieno i kava ir svieziu bandeliu… Si tradicija jau seniai yra isejusi i istorija… :) Nebera reikalo ryte pirkti laikrascio, todel visa kita susiperkam penktadienio vakare :) Paprastas atsakymas: gal kolukieciai ir tiki tais vemalais kuriuos skleidzia komunistinis ruporas, bet mes gyvenantys mieste, seniai perkandome “PRAVDOS” stiliuka, kur nera vietos diskusijoms ir svarstymams, kur yra brukama vienpuse nuomone, kitai pusei nesuteikiant teises atsakyti. Laikrastis pamirstas, netrukus bus pamirsti ir elitiniai Lietuvos pedoportalai su savo tradiciniais svaitgaliniais straipsniais apie tolerancija iskrypeliams ir pamokymus kaip zmona ikalbet, kad pasirasytu ant “analinio”… Pedoportalai net nesukrapsto lesu ant tikru zurnalistu, mokanciu be gramatikos ir stiliaus klaidu rasyti idomius straipsnius. Zinoma, o kam jiems geri zurnalistai?! Juk rasoma tik tai, kas patogu finansiniams remejams… :) Prognozuoju greita pagrindiniu shudaskalaidos portalu baigti. Kiek galima atsivertus juos skaityti tik apie zudynes ir iszaginimus? Uzkniso nuolatinis depresijos varymas! Daug kartu patogiau isijungti per telika BBC ar CNN, paziureti, kad “breaking news” su pasaulinio masto katastrofom nera ir ramiai eiti i darba. Grizus belieka padaryti ta pati ir po to isijungti discovery arba travel. Ziniu nebeziurim netgi per LTV. Visa tai- kolukieciu darbas. Tegu valgo ta shuda kuriuo juos seria Radzio prodiuseriai ir visokios psichiskai nestabilios bobos, uz babkes nesekmingai bandancios pakirsti LR pilieciu isrinktos Prezidentes reputacija. Valgykit savo ismatas patys!

—-

Andrius Lobovas Neturiu ir as pinigu,nes reikia 5 vaikus augint,bet balsavau,nemanau kad pidaru sistema pavertusi lita menkaverciu pinigu,su tuo litu mane nuskurdino,o nuomone akivaizdi,pidarai ir isgamos laimejo dideli musi,bet ne kara…neatsipalaiduokit isgamos! Tauta issrinks savo prezidente Neringa Venckiene,ot tada padlos kauksit,isivaizduoju kiek isgamu sedes kalejime iskarto…mano prezidente Neringa Venckiene!!!

—-

mano galva baznycia nusisuko nuo tikinciuju … Iklimpo i pedofilijos skandalus, nusikaltimo slepimus… Kunigai is tikinciuju paaukotu pinigu vazineja naujomis prabangiomis masinomis, kaupia brangias meno kolekcijas o senatveje dar reikalauja valstybiniu pensiju…. Kur cia matyta toks kunigu luomo issigimimas. Pas kuniga turi buti dvi sutanos ir viena pora batu- tada as patikesiu kad jis tarnauja Dievuliui…

—-

Belieka viena išeitis - telefonu fotografuoti aktyvavimo ekraną. Juolab, kad dabartinių telefonų fotoaparatai išties geri ir tokį faktą užfiksuotų nepriekaištingai. gaila tik vieno, kad pažangiausia technika lietuviams reikalinga tik tuomet, kai reikia kovoti, kad visokia nedora valdžia ir verslas neapgautų: prieš važiuojant su taksi reikia pasinaudoti navigacija ir durti taksistui į nosį, kad žinai, kiek bus kilometrų ir kiek reiks mokėti, bilieto aktyvavimus fotografuoti fotoaparatu ir pan. Įdomu, kada Lietuvos piliečių ūkyje prisireiks minų ieškiklio?

—-

nu ir davai nevarykit cia gi elitazzzz. Valentaites galva tuoj suvalgys kuna-didesnes apimtys nei peciu, petruska turi prisitaupes raudona servetele is tos izymios saunos, zuokiene vagies zmona-gyvena uz 4 K litu nupirktuose namuose, nu tiesiog kulverstukai sudukai. Ir kur dingo didzioji verslininke su savo dukrytem-viena nusibadavus, kita pakistano turtuoli apsizenijus, kur uzdirbdavo NET 20 K per metus? Kur ta stumbre verslo madam bose, pravarius gera bachuriuku kruva tik ciut pries untuli? Kaip mazai straubliakakles grazuoles.Duokit visa elitaza, pavyduoliams pasijuokti, jie tai moka mokescius, priklauso!

—–

O patruliai tikrai skubiai atvyko , net nezino nieko , nes atvyko kai jau visi skirstesi ;D

—-

Atvažiavo autobusas ir išlipo vienas ūsas,

Vienas ūsas, antras ūsas:

VSD tas autobusas.

—-

Rankų pirštai lietuviškai vadinami:

Nykštys

Smilius

Didysis

Bevardis

Mažasis

„Vidurinysis pirštas“ tai tas kur kelnėse ir moterys, paprastai neturi :)))

—-

Siulau rinkti nama kuris daugiausiai sumoka uz sildyma - pavyzdziui mano gimines gyvena name Vilniuje prie Gulbino ezero, kuri statė Veikmė. Tai per mėnesį už 200 kvadratų namo sildyma ziema sumokedavo 1500 litu praejusia ziema. Bus idomu suzinoti koki rekorda sia ziema mokes :-)

—-

Neužilgo jau ir arklys kai kuriems bus prabanga, važinėsime kaip kokiam Bangladeše ar Afganistane- su vežimais, traukiamais poros perdžiūvusių gaišenų jaučių…

—-

Veidas gerokai pavytęs, suvargęs; akys paplaukusios. Storas makiažo pudros sluoksnis neužmaskuoja veidą vagojančių raukšlių, papurtimo, bylojančių apie ilgą laiką praktikuojamą audringą gyvenimą ir dažną girtuokliavimą. Atsikišę priekiniai dantys išduoda protezuotojų broką. Blakstienos išretėjusios. Flamasterio storu brūkšniu nupiešta antakių puslankių imitacija išties nevykusi. Geriau jau būtų permanentinis makiažas, jeigu natūralūs antakiai neauga.

Gerai, kad nusidažė tamsesniais plaukais, nes prasčiokiškas peroksidas labai darkė tamsoką veidą.

—-

Medikas: Bėda ta, kad medicinos sistema taip reformuota ir nureformuota. Valdininkai prikuria idiotiškų įstatymų, kurių mes privalome laikytis ir drebėti. Ar žinot, kad pagal valdininkus mums numatyta pacientui vienam skirti 10 minučių? Gal dar būtų nieko, jei turėtume kompiuterius ir nereiktų ranka per tas 10 minučių surašyti krūvos popierių, bet deja, reikia ir popierius surašyti, ir dar žmogų apžiūrėti, išklausyti. Tai yra neįmanoma viso to atlikti per tokį trumpą laiką, mūsų valdininkams tai yra neaišku. Man atrodo,kad tie klerkai niekada nebuvo paprastoj rajono poliklinikoj ar ligonnėj, visokiose Santariškėse be eilių prieina pas pažįstamus arba naudojas privačia medicina. Kitaip nesugalvoju. Gaila labai pacientų, gaila kolegų, kad negalim normaliai dirbti savo darbo, nes su medicina pas mus tik blogyn ir blogyn. Emigracija tarp gydytojų yra tiesa, jauni anglų kalbą mokantys ir greit prisitaikantys, ką tik baigę išvažiuoja, labai didelis procentas jų išvažiuoja. Juk niekam nepatinka šis durnių laivas.

—-

tie, kurie gulasi anksti ir keliasi anksti, yra vyturiai. tie, kurie gulasi vėlai ir keliasi vėlai, yra pelėdos. o tie, kurie gulasi vėlai ir keliasi anksti, yra angry birds.

—-

kaip lengva parasyti sukreciancia straipsnio antraste… Tereikia moketi topines Lietuvos zurnalistikos frazes ir visas pasaulis tau po kojom.

Atsitvere tylos siena, nes batai zudikai uzkliuvo uz sukneles isdavikes ir pasimate triusikai parsidaveliai su is po gumyciu kysanciais garbiniuotais isdykeliais

—-

kai moteris prigimdo vaiku, ir laikinai siek tiek pasikeicia formos, isvaizda ir psichika, tai staiga tampa nebereikalinga. Nes norisi vel stangraus kuno, vaikams neisipareigojusio, nenuvargusio nuo naktiniu kelinejimosi zmonos, va cia musu stiprioji lytis. Tai gal vyrai aukokites patys tiek del seimos, kiek tai daro moterys, gimdykite, plesykites, darkykites savo kuna, susutaikykite su kintaciomis emocijomis, nemiegokite naktimis ir dar pakeskite salia nieko neveikianti , atsakomybes neturinti nevykeli, kuris galu gale iseina dar galva iskeles…

—-

Бык со львом отдыхают. У льва звонит телефон, он берет трубку. – Да, милая,–говорит лев,– скоро буду. Что делаю? С быком отдыхаю. Когда закончим? А мы уже почти закончили – бегу через пару минут. Что купить? Ага, хорошо, обязательно – конечно, все запомнил, все куплю! Лев кладет трубку, а бык смеется. Мол, как это так, тебе жена позвонила, а ты ей: «Да-да, уже бегу, все куплю». Не можешь, что ли, хлопнуть по столу кулаком: мол, я мужик, и все! А Лев ему отвечает: – Дорогой бык, ты не путай. Это у тебя жена корова, а у меня – львица.

—-

Kuo nusipelniusi ši moteris Lietuvai?

—-

Apmokestindama turtą vyriausybė daro net ne dvigubą, o trigubą apmokestinimą. Gavęs pajamas (atlyginimą), aš sumoku mokesčius. Taigi, likusi dalis - tai, į ką valstybė jau nebeturėtų pretenduoti. Bet ne - kai perku iš savo sutaupytų pinigų statybines medžiagas, valstybė pasiima dar PVM, o galiausiai, kai savo pastangomis surenčiu trobą - valstybė ateina trečią kartą ir sako: Achtung - Turto mokestis!

—-

Jokiais budais neteisinu tu, kurie vaziuoja be bilietelio. Ypac tu piktybiniu “zuikiu”. Galu gale jei pamirsai nuolatini ar uzsiziopsojai ir to vienkartinio nepazymejai - irgi tavo problemos. Ir asmeniskai manau, kad uz tuos pazeidimus baudos per svelnios ir per atlaidziai ziurima i piktybinius pazeidejus. Tad visokiu zmoniu buna (ir keleiviu, ir kontrolieriu), visokiausiu situaciju…Galiu tik isivaizduoti, kiek tie kontrolieriai visko “prisiziuri” per darbo diena..

TACIAU kiek teko tiesiogiai ir netiesiogiai susidurti su tais kontrolieriais, tai tikrai negaliu pasakyti, kad jiems zinomi tokie dalykai, kaip elementariausia kultura, savo teisiu ir pareigu bei atsakomybes zinojimas ir t.t. Viesuoju transportu vazineju retai, taciau kai kontrolieriai iskrauste mano vaiko daiktus, grasino ji nuvezti i policija (kaip nusikalteli) vien del to, kad rugsejo pradzioj pirktas elektroninis bilietas (ta suknista vilniecio kortele) neveike (kioske atsiprase, sako parodys vaikas ceki jei bus kontrole ir nesiaktyvuos, nes pasitaiko), kai vaikas kukciojantis nuo verkimo (3-oj klasej pradejo eiti) parejo visas persigandes, kad ji i policija zadejo vezti tai zinot…Jau virs ribos…Ir tikrai as jam padaviau ta taloneli, idejom i aplanka su cekiu, isaiskinau viska…Negi butina buvo vaika tempt i ta busika, gasdint ji ir t.t. - gi vaikas i mokykla vaziavo ryte, cekis buvo, bilietas kuris NE DEL VAIKO KALTES, o del pacios debiliskos Zuoko sistemos kaltes, nesuveike (nesiaktyvavo - pats ta pacia diena sedau i trulika ir bandziau aktyvuot dar kioskely is kurio pirkau viska issiaiskines - neveike)…

Zinot, susinervinau ir iki siol esu piktas taip, kad ir dabar dar neatsisakau minties su vaiku pavaziuoti kelias dienas is eiles i mokykla troleibusu ir sulaukti, kad iliptu tas pats kontrolierius bei jam snuki ismalti…

—-

vyrai vairuoja geriau. Jie kaip žvaigždės krištoliniam rugsėjo danguj - tu jas matai, o jie tavęs ne, vyras už vairo, avarija sankryžoj, ko tik tie vyrai nedaro už vairo - ir klyną kasosi, ir nosį krapšto, ir į mergų subines ant šaligatvio esančias žiopso, ir KET geriau žino, ir iš sankryžos greičiau pajuda (va šitas tai ypač greit pajudėjo), ir ne jie kamščių priežastis, ir antra juosta nesivelka, ir parkuojasi geriau, ir ir ir ir…… tik va taukšt

—-

visi tie kurie save laiko elitu,turetu butinai tureti po keleta aleksnadraviciaus albumu savo bibliotekoje.nes subtiliai isvertusios papus bickutes aktai turi didziule isliekamaja verte….o kas autorius sitos puikios reklamos??is tiesu nenoreciau ,kad tarkim mano zmonos aktai butu publikuojami tokiu budu.man nepritariantys sakys,kad as toli nuo meno ir nesuprantu siuolaikiniu gyvenimo tendenciju.as atsakysiu trumpai,eikit nx….

—-

Aš savo vaiko psichinę sveikatą saugau ir į jokias kengūras, nacionalinius konkursus ir olipiadas neleidžiu, nes jos visos yra skirtos ne vaikams, o mokytojų ir mokyklų reitingams. Vadinu tai legalia vaikų pornografija.

—-

Čia turbūt pati ponia atsirašinėja…Ką beveiksi, kai žmonės rėžia teisybę komentaruose… Ne pavydas čia, čia OBJEKTYVUS įvertinimas. Vidutinio grožio moteris, figūra tikrai gera ir šalia- reto baisumo vyras.

Ir kiekvieną kartą liaupsinantys straipsniai. Na taip, mes eilinės neturim tokių skudurų, tokių stilistų ir t.t. Bet jeigu ryte apsižvalgytume mieste, pamatytume ŠIMTUS ŽYMIAI GRAŽESNIŲ, ELEGANTIŠKESNIŲ moterų, kurios išlieka tokios net važiuodamos viešuoju transportu ir tempdamos užsimiegojusius vaikiukus į darželius, bėgdamos į menkai apmokamus darbus, galvodamos, ką vakare reiks šeimai valgyt paduot, mokytojos, iki išnaktų taisę kontrolinius, sesutės, po budėjimo, visos jos- ir gražios, ir tvartingos, ir IŠSKIRTINĖS. Nes kiekviena moteris kuo nors išskirtinė. Ypač lietuvės su tokiomis pajamomis.

O pikta dėl to, kad ponios Bosas išskirtiniai pasiekimai yra trys santuokos ir pasipuikavimas vyro nupirktom drapanėlėm…Ne kažką, kaip jaunimas sako. O ir reputacija “jaunikio”, mano nuomone, labai ne kokia…

—-

Gaila Simo, nesupranta vyras, kad kekšes reikia pirkti, o ne vesti.

—-

Visu pirma - absoliuti dauguma skyrybu inicijuojama moteru. Tai tiesa. Jei netiki, pasidomek statistika. Antra, visos moterys nori isteketi. Taip iseina kad absoliuciai daugumai vyru svarbu seima taciau siuolaikinej visuomenej moteriai ypatingai apsimoka skirtis - ji gauna vaikus, bent puse turto, plius alimentus uz vaika. Kitaip sakant is vyro atimama seima ir jis, tuo tarpu jei neisgali moketi alimentu (kurie beje priskiriami ypac nemazi), bus sodinamas i kalejima. Paziureikit i Jasaiti, jis skiriasi dabar, karjeros virsunej, teismas paziures i keleta praejusiu metu, hmm, milijonai, priskirsim ir alimentus atitinkamus. Jasaitis tuo tarpu baigs karjera po poros metu, bet alimentai tai liks tie patys. Gales eit i teisma bandyt irodinet kad ne kupranugaris. Velgi, vyrai, pamastykim. Seima yra tik didelis zodis kuri mums daug metu kale i galva baznycia (patyliukais seksualiai tvirkindama berniukus). Ne nuostabu kad Jasikevicius ir Kleiza nusprende pries vedybas. Ir teisingai. Is klaidu mokomes.

—-

Он просто предложил ей кофе, а увидел в её глазах секс, ЗАГС, двоих детей, ипотеку, трёх внуков и стакан воды.

—-

Įdomu, kodėl tokia didelė kaina už vieno vakaro 208 puslapius? Juolab, kad perkame katę maiše, o Kristina Sabaliauskaitė dar nėra tokia pasaulinio lygio rašytoja, kad mokėtume vien už “brendą”? Juk kiti tos pačios leidyklos išleisti žymiai garsesnių autorių panašios apimties kūriniai yra įvertinti žymiai pigiau, nei minėtas apsakymų ir novelių rinkinys? Ar leidėjų godulys, neužkirs kelio tautiečiams susipažinti su naujausiomis lietuvių autorių knygomis? Kur čia mamutas pakastas?

—-

Tikras vyras turi kvepėt tabaku ir alumi ar degtine.Turi mokėt duot bobai į kailį, paglamžyt kaimynką, o vaikus pamalonint bambonkėm.

—-

Vyciok kak lenin, to v silke, to v tiurme.

—-

Kęstutis Masiulis:

Ryte Butkevičius palaiko atominę, o vakare ryžtingai ne. Ryte jis už Konstitucinio teismo sprendimą, per pavakary - griežtai prieš, o vakare susipranta “esąs suklaidintas”. Ar jis apskritai turi nuomonę?

—-

Jis gali buti verslininkas,destytojas, menininkas (pvz.:OK) ir pan. Tai yra zmogus, kuris imponuoja savo charakteriu, protu, intelektu, gyvenimiska patirtimi, erudicija. Jei zmogus turi galva ant peciu ir sugeba uzdirbti (nekalbu apie prasisukusius spekuliantus, prichvatizatorius ir viesuju pirkimu myletojus), tai tikrai jis imponuoja. Aisku, ir komfortas ne paskutineje vietoje. O del soferio - gal yra atsakymas kodel jis soferis? Gal charakterio pagrinda sudaro savaitgaliais perlauzti bonkele su draugais ir skustis koks Kubilius blogas, kad jis minimuma gauna? Gal tiesiog gabumu truksta? Kokia paskutine knyga jis yra perskaites, kokiame spektaklyje/parodoje buves? Koks jo laisvalaikio praleidimo budas (Karamelines naujienos vs. kakadu?)? Kokie jo pomegiai (turbut zvejyba)?Visokiu zmoniu yra, visokiu reikia. Dalis mergaiciu tikrai eina del pinigeliu, dalis del kitu mano minetu aspektu (kur destytojas ar menininkas taip pat tinka, nors jis dazniausiai nera verslo liutas), bet apibendrinti nepulciau.

Konkreciu atveju taip pat sunku pasakyti. Didesnis klausimas butu taip besielgianciam vyrui - ka jam gali duoti 20-25 metu mergina isskyrus grazu kuna, jaunatviska klegesi ir pan?. Gal cia amzinas troskimas buti globojanciu tevu-valdovu-visaziniu?Juk zavu, kai ka nors gali pamokyti gyvenimiskos isminties, jautiesi toks svarbus.

—-

Akivaizdu, kad Delfio tinklapio komentaruose sėdi samdomi ir savanoriai Lenkijos ir Rusijos spec. tarnybų įtakos agentai.

Operatyviai ir labai dideliais kiekiais rašomi antilietuviški, šmeižikiški, prorusiški ir prolenkiški komentarai. Tai patyčios iš lietuvių tautinių jausmų, Lietuvos žeminimas . Jie yra provokaciniai, siekiant nuvesti komentarus į beprasmišką apsižodžiavimą t.y. troliški.

Patyčiomis siekiama išprovokuoti ksenofobinius antilenkiškus, antirusiškus pasisakymus, kad po to būtų galima demonstruoti „kokie lietuviai fašistai“. Nors ir taip akivaizdu, kad daugumą komentarų, įžeidžiančių lenkų ir rusų tautas, parašo tie patys šitų šalių įtakos agentai.

—-

jo, ziema ledas ir girtu nuotykiu ieskotoju zveju vizitai, vasara zydinciu mariu zalumos ir isdvesusiu puvanciu zuvu smarve. bonus viskas baltai nusikta zuvedru, kas irgi suteikia nepakartojamo estetinio grozio ir kvapo. na ir pavasaris su savo sunkiai prognozuojamais potvyniais ir ledonesiais. dar ivairios siuksles, atplaukiancios nemunu, ypac is kaunieciu ir ragaines bei tilzes. aisku visa tai gryni niekai, lyginant su didziuuuuule doze romantikos.

—-

kavineje dirbancios barmenes neatlieka savo darbo,uzsisakius viena,atnesa visai kita ir dar isvertusios akis puola ant zmoniu…truksta zodziu…ale kavenska stiliu bando pavaizduot…nei laba diena,nei viso gero,baisu ka ir pasakyti.

Kai lietuvis verkia, kad neturi pinigu -vadinasi greit pirks buta, sklypa arba automobili

—-

Prie ko čia prezidentės protėguojamos partijos pralaimėjimas. Nu asilų visisškų tauta.. Jei dabar šita koalicija pasitvirtina savo ministrų kapbinetą, kokioje tarptautinėje erdvėje Lietuva bus pripažinta, kaip demokratinė valstybė?

Su kuo šioje vyriausybėje bus galima bendrauti ir sudarinėti sutartis?

Nešvaru yra suprantama, kaip nešvaru diplomatiniuose santykiuose. Ir kiekviena šalis, bendraujanti su tokia valstybe, bus pasmerkta tarptautinių santykių atšaldymui.

Lietuvai reikės pirmininkauti ES. Kas laukia tokioje situacijoje?

Kas Jums visiems pasidarė, gal agurkichas taip apnarkašino, kad už minimalią algą parduodate savo tautą, kaip Judas Kristų už 30 sidabrinių.

Gerai padirbėjo KGB per tuos 20 metų. Nėra pasaulyje antros tokios tautos, kuri su tokia meile naikina pati save, su tokiu pedantišku rūpestingumu ieško blusos ant savo kūno, nematydama, kad baigia tą kūną šakalai ištampyti ir sutrypti.

Mazochistų tauta.

—-

aciu labai uz si straipsni. labai nerimauju, kaip evelinai seksis gyventi amerikoje, ar nepapuls i kokios stichines nelaimes sukuri.

as atidziai seku viska apie evelina anusauskaite. labai idomus straipsnis, labai patrauke demesi jo pavadinimas. evelina yra supermodelis. evelina visada nustelbia kitas groziu, jos figura ideali. jos mama labai grazi, be to ji yra ypac garsi prodiusere lietuvoje. evelina yra pasaulinio garso zvaigzde nes ji laimejo Avon konkursa ir ja zino visas pasaulis. evelinos busimas vyras yra dar garsesnis uz ja, nes jis pazista visa holivudo grietinele ir dovanas evelinai perka tik holivudo zvaigzdiu parduotuvese, gaila, kad as tokiu dovanu negaunu.

labai nekantraudama laukiu kito straipsnio apie evelina anusauskaite, tikiuosi, jis bus toks pats idomus kaip sis ir as busiu suzaveta sios grazuoles isskirtinumu, alsuojancia prabanga ir susprogdinta seksualumo bomba.

—-

Priskaičiuotas atlyginimas “ant popieriaus” 3500 lt

Pajamų mokestis 15% 525

Sodra. Sveikatos draudimas 6% 210

Sodra. Pensijų ir soc. draudimas 3% 105

Išmokamas atlyginimas “į rankas” = 2660

Darbdavio sumokami mokesčiai

Sodra 30.98% 1084.3

Įmokos į garantinį fondą 0.2% 7

Visa darbo vietos kaina = 4591.3 lt

2660/4591.3 = 57.9 % gauna darbuotojas, 42.1% mokesciai.

—-

mano buto vaizdas labai organiškai susilieja su seno garažo ir kupino šiukšlių konteinerio vaizdu pro standartinį langą.Duobėtas, ir todėl balose paskendęs šaligatvis gyvai paįvairina purvinais automobiliais perpildytos gatvelės nykumą.Nusmuktkelniai juodaveidžiai savadarbiais kabliais kabina gėrybes, besifermentuojančias konteinerio gelmėse.Ryte ,pravėrus langą,kambarius užlieja išmetamųjų dujų gaiva.

—-

Reikės kada tą laidą pažiūrėti… bet šiaip tai baisu - kaip tos durnos mergos dėl čigono stengiasi. Ir dar prieš visą Lietuvą. Gal jų protelis nesušviečia, kad po tokio apsijuokimo, kaip čigono laižymas ir panašių nuotykių bent 10 metų turės praeiti, kad koks padorus vaikinas į taip išgarsėjusias pažiūrėtų.

—-

Zo ivyko elementari banali klaida. Kuri gali pasitaikyti visiems. Na kazkas netycia dienas supainiojo ar ka ten. Cia dar suprantama. Bet nesuprantama man (ir niekada nebus suprantama) tas dauniskas lietuviskas teisinimasis, kad “va mes ne prie ko, Jonas nepaskambino, Petras nespejo, Birute nebuvo informuota” ir siuntinejimas nuo vieno prie kito. Vietoj to, kad pripazintu klaida, normaliai ir nuosirdziai atsiprasytu zmoniu, grazintu pinigus uz bilietus ir koki mini suvenyra dovanele, ar koki bilieta su nuolaida i kita rengini pasiulytu (ir dar pritrauktu zmoniu daugiau i kita rengini bei papildomai uzdirbtu). Ir zmones nemanau, kad tada pikti butu, daugelis suprastu ir nesikarsciuotu…Bet ne, geriau mals s.da is paskutinio ir geriau bus didziausias straipsnis antireklaminis, kuri bent keli simtai tukstanciu zmoniu perskaitys…Pl kaip “lietuviska”, kad net koktu…

—-

Kur žiemą atostogauti pigiausia? - silumineje trasoje.

Rodyk draugams

Slimtime

2012-10-12

Rytinis pozityvas svorio ir meilės (sau) tema :)

Rodyk draugams