BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

malinauskas

Kuomet skaitau apie Druskininkų mero Ričardo Malinausko žygius, tai visada tuo pat metu skamba vienintelė daina, lyg jam sukurta. Tie žodžiai tokie tinkantys jam, Wika neveltui išgarsėjo su šia daina. Netikiu, kad ne apie Malinauską dainuoja, netikiu. Na grynai apie Ryčką.

Rodyk draugams

kotedzai

Pamenate, visai neseniai buvo taršyti Karaliaus Mindaugo apartamentai. Tai turime naują perlą :D Vieną žinomiausių pasaulyje viešbučių tinklą Hilton veik visi žino. Na tai “a kodėl” negali atsirasti Hilltown būtent Kalnėnuose? :D Vien tas klaikiai nelietuviškas pavadinimas, bet taip visai svetimybė, toks disonansas - kaimas kryžkelėj, jau tokia vyžų vyža, kad trūksta tik “Hilltown perlas Kalnėnuose” arba “Hilltown Grand Resort Kalnėnai”. Tai tie Karaliaus Mindaugo buvo bent jau patriotiškai ir skamba visai neblogai. Kur gyveni? Ai, “hilton kotedžuose, Kalnėnuose”. Dar belieka sulaukti Marriott, Best Western, Radisson (koks nors naujas projektas “Radison Kalvos” arba “Radisono apartamentai”). Tad laikom ranką ant pulso, čia dar visko bus. Nerauk rūtų.

Rodyk draugams

Sekmadienis. 7.00 jau buvau kelyje, lekiau pasitikti ir parsivežti vyrą grįžusį iš komandiruotės, kol sulaukiau, kol susidėliojom kas kur, lygiai 8.15 stovėjau balsavimo kabinoje ir atlikinėjau pilietinę pareigą.

Kokia lafa tokį ankstyvą sekmadienio rytą balsuoti, eilių nėra, viskas sparčiai, bet tokių lafa gaudytojų buvo ir daugiau, tas džiugina. Labiausiai nekenčiu tos nebalsavimo priežasties, kai sako, kad va, nesusirinko gerbiami rinkėjai, nes lijo, snygis, pūgis, vėtris. Arba buvo geras saulėtas oras bulviakasiui, šašlykams, pliažui. Arba dar koks nors oras, na total netinkamas rinkimams. Nafig. Šiandien lyja, na ir kas, ką, ar tai priežastis dėl to neiti balsuoti ir po to kitus būsimus metus inkšti, kad kiti ne tuos išrinko??? O ką tu?

Vyras dalinasi įspūdžiais ir lauktuvėm, kaip toje pasakoje, kiekvienam kažką gero, tarp jų matau knygą, tuoj, na negaliu, žvengiu tyliai, kad nesugadinčiau skaitymo malonumo. Ai, sako vyras, nusipirkau kažką sau paskaityti, tad klausiau knygyne mergaitės, ką gi ji man galėtų parekomenduoti, kas tokio geriausio, skaitomiausio, populiariausio, v.ž. bestų bestas, tokią ir nupirkau, kaip manai, gera?..

Ir žinote kokią knygą ji jam pardavė? „50 pilkų atspalvių“.

Rodyk draugams

Man patinka kartais atrodyti kerėpliškai, specialiai, apsirengti ten belenkaip ir kas po ranka pakliuvo tą akimirką, kai einu pro duris, pvz. apsipirkti. Stilius joks, niekas nesuderinta, koks stilistas išdėtų į šuns dienas. Negaliu paaiškinti kodėl toks noras taip atrodyti, tikras relaksas. Tai nėra apsileidimas ar nevalyvumas, tiesiog toks bzikas. Bet tuo metu nesidedu nei vieno papuošalo, laikrodžio, čia išskirtinis dalykas, nes kitu metu be to jaučiuosi lyg ką pametusi, todėl pilna komplektacija tai kaip neatsiejama uniforma: auskarai, laikrodis, 2-3 žiedai ir dar kokia apyrankė.

Jokio, žinoma, makiažo, nesusišukavusi, kokia tik paklaikusia gumyte susirišusi bizikę. Kaip kas nežinantis įprasto mano dreskodo, tai įvertinęs pasakytų, kad “primetu” benamę, aha aha, na kažkas tokio. :D Tai šiandien kaip tik buvo toks vakaras. Nulėkiau iki artimiausio normalesnio XL prekybos taško, o ten tokia va taip psichodeliškai atrodanti prasilenkiau su kostiumuotu A. Tapinu, aha, tuo pačiu. Dabar kasdien gi tiek visko skaitau kas su juo susiję, tai tas veidelis jo toks savas ir artimas rodosi :D Ir prasilenkdama paskubinau žingsnį, vežimą greičiau stumtelėjau, nes suėmė toks istetiškai nevalingas juokas, maniau žvengsiu ten kaip pusprotė. Na dėl visko! Dėl to kaip aš ten atrodau, kad jis su tuo lygintu gražiu kostiumu, tvarkingas, o dar gi akys taip susitiko ten, tame “ikiuke”. Na, jis manęs nežino, tai jam gi dzin aš ir kaip atrodau kitomis dienomis, tokių žmonių tūkstančiais prasilenkia.

Tiesiog norėjau pasidalinti. Saldžių.

Rodyk draugams

Naujausia skandalingosios grupės “Leningrad” daina ir klipas. Medaus, jei taip galima pavadinti šį projektą, statinę žiauriai gadina politikos šaukštas, taip be ryšio ir nesąmonė, realiai, kad galima sakyti sugadino vaizdą, klipą ir visą dainą. Bet gal ten buvo koks kūrybinis impulsas ir poveikis, kad įsiteiktų politinėms viršūnėlėms. Bet kokiu atveju grupė išlaiko savo stilių ir nekeičia krypties, buvo “labutenai ir … štanы”, dabar daina apie mažą krūtinę ir išdavystės skausmą. Laikykitės :D

Rodyk draugams

Ko tu ten eini į tuos blizgančius salonus ir moki nenormalius pinigus už plaukų šaknų dažymą, neturi kur pinigų dėti? Sulaukiau priekaištų ir moralų iš vietinės prietelės. Ką gi, sutinku, kad “blizgančiuose” kainos neadekvačios už nieką (neseniai viena visai kita draugelė sugebėjo lankydamasi Milane trumpus berniukiškus plaukus nusidažyti viena spalva ir “vos vos” pasikirpti, tai sumokėjo už tą “apie nieką” grožį, tik ramiai, 180 EU), tai mano tie apie 50 tokie “pusė velnio”. O pati šaknų nusidažyti nebegaliu, nes plaukų ilgis nekontroliuojamas, tad galiu, surizikavus, dažyti visą ilgį, bet nenoriu to daryti, nes gali tekti vonios remontą po to daryti :D .

V.ž. šiandien apsilankiau vietiniame “be vardo” salonėlyje mini dydžio, koks 20 kv.m, kur, prietelka žadėjo, kad puikiai padažys už juokingą kainą. Kaina buvo normali, pankiškos keistos išvaizdos, bet labai maloni jauna panelė ne tik padažė šaknis, padarė ne tik sušukavimą, bet dar ir galvos masažą (Kroatijoje šiaip įprasta procedūra plaunant galvą taip pat padaryti masažą, visiems daro, ir vyrams, ir vaikams). Na bet įspūdžių ilgam :D Salonėlis, kokių čia daugybė, vietinės faunos uzurpuotas ir jokių turistų tikrai nėra, na apart manęs, tokios pusiau neaiškios. Dizainas kokių mažiausiai 20 m. remonto neįtakotas, daugybė visokių neaiškios paskirties paveiksliukų, paveikslų, palinkėjimų, plakatų ir šiaip kažko, kas galbūt miela šio salonėlio personalui. Salonas šalia pajūrio, tad pro vitrininius langus nuolat eina pusplikiai paplūdimių lankytojai, zuja automobiliai, v.ž. verda gyvenimas. Ir ne tik už salonėlio ribų, bet ir viduje :D Viskas klega, klientų vos keli, bet kalbų ir muzikos sočiai (kažkokia roko klasikos radio stotis), atmosfera turbinė, kondicionierius pučia maksimumu, o durys nuolat darinėjasi ir kažkas užeina, kažkas išeina (bijojau rankinuką ten palikti ant neaiškaus antikvarinio fotelio :D ), bet sakė, kad nebijočiau, čia visi savi. Tikiu :D Kol sėdžiu padažyta ir su dažais ant galvos, stebiu aplinką, o veiksmas keičiasi nuolat, kažkas vis vyksta.

Užsuko paštininkas su paštininko uniforma, banderolę atnešė, pasirodo skirta ji vienai madam, salonėlio klientei - daktarei, kurios kabinetas ar klinika netoliese, o sekretorė ar administratorė maloniai pranešė, kad ana dabar gražinasi gretimame salonėlyje. Daktarei dažė plaukus su šalmu tokiu, kur šviesina plaukus, tokia spec. kepuraitė su skylutėm, jei žinote, tai paštininkas asmeniškai “į rankas” ir perdavė, pasirašė :D Viskas labai kultūringai ir elegantiškai, nors madam atrodė kaip po atominės bombos sprogimo su violetiniais plaukais ir šalmu su skylutėm :D

Kita pagyvenusi klientė buvo padažyta ir su šimtais folijos lakštais sustatytais plaukais, su salono top pagrindine stiliste (brandaus amžiaus įspūdingų formų nuolat besišypsanti ir kleganti energinga moteris, trumpai kirptu balintu ežiuku, įdegusi, su auskarais įvairiose veido vietose, daugybė tatoooo, na žodžiu :D ) išėjo “už kampo” parūkyti ir kavos pagerti, kur jos ėjo, į kokį barą ar kavinę ir kiek toli tikrai nežinau, bet kad ilgokai užtruko, tai faktas.

Užsuko italas, toks visiškas dieduliukas, su dviem lazdom, klausos aparatu, vos vos judantis, amžius toks, kad tikriausiai jis gimė ir gyveno dar tais senobiniais laikais, kai šioji Kroatijos dalis priklausė Italijai, tai buvo Italijos žemės su vietiniais pavadinimais, kurie išliko tam tikruose regionuose, v.ž. prie Musolinio diedukas buvo visai gyvas ir energingas, ir nors laikas gerokai pakeitė jo išvaizdą, gyvos dailios rudos akys bei taisyklingi bruožai byloja, kad jaunystėje anas buvo oho koks mačo. Apsirengęs stilingai, na kaip tikras italas gi, su įvairiais papuošalais: trys apyrankės, masyvus laikrodis, masyvus senovinis aukso žiedas ir dar grandinėlė ant kaklo su didoka berods sidabro širdim. Ooooo oooo Džordžio Džordžiooo, salonėlyje nesusvietnas sujudimas, šokinėjimas apie jį. Kaip supratau, anas užsuko per piko valandą, neužsirašęs ir nepranešęs, ėjo pro šalį ir užsuko, o juk visas personalas juodai užsiėmęs, bet jam gi reikia tiek nedaug. Na gerai, Džordžio, jokių problemų. Išplovė galvą, dailiai išdžiovino. Padėjo, pasodino, padėjo atsikelti, surinko lazdas, uždėjo akinius, padavė klausos aparatą ir palydėjo, klegėdami. Ir dar be to pagražino jį nemokamai, va taip, tiesiog nemokamai. Tai buvo taip gražu, visuma. Galbūt jis ten reguliariai užsuka tiesiog mini paslaugai, neatitrūkęs nuo sociumo, su visais be perstojo šnekas vyniojo (apart manęs, žinoma, aš tik šypsojausi :D ).

Iš kažkur atnešami štrudeliai suvynioti folijoje (pyragėliai su varške arba obuoliais). Visas salonas vaišinasi, iš kažkur užbėga nematyta teta, pasigriebia štrudelio gabalą ir dingsta įsikandusi į dantis pro duris, kadangi niekas neprieštarauja, tai suprantu, kad vietinė ir žinoma, matyt reguliariai užsuka :D Aš ne alkana ir štrudelio atsisakau :D

Salonėlis ne blizgantis, bet paslaugą atliko kokybiškai, o grįšiu ten ne tik dėl to, bet ir dėl visko, ką ten patyriau per veik valandą. Tiesiog atrakcija, tai visada labai kabina.

Rodyk draugams