BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Susidomi naujo internetinio puslapio/projekto/portalo reklama, paspaudi, o ten tau siūloma perskaityti pirmą puslapį ir kontaktus, visur kitur, kur paspausi, rasi stebuklingus žodžius: “Informacija ruošiama”, “Bus daugiau”, “Jau netrukus” arba tuščias nieko nesakantis lapas. Kažkada taip reklaminosi viena statybų bendrovė, reklamavo savo prabangų projektą. Smalsumo vedina paspaudžia prabangią reklamą 750×100 ir atsidarė labai “prabangus” .jpg formato pirmas puslapis su 0 info apie reklamuojamą apartamentų rinkinį. Labai “rimta” kompanija.

Čia panašiai, kaip panelė išėjo antros pusės ieškoti, puošėsi ruošėsi, kedenosi kvepinosi, o išėjusi į miestą visus nustebino - tik rankinukas ir auskarai :)  O kur visa kita? :))

Jei jau reklamuojiesi, nesvarbu kas esi, būk malonus, apsirenk. Nuo … iki. Nes atrodo kvailai. O ir grįžti atgal nebėra motyvacijos, nes kas iš to, kad ką bespausi, rasi tą patį “Informacija ruošiama”…

O kas trukdė tą informaciją paruošti laiku, prieš patiekiant plačiajai publikai?

Rodyk draugamsKomentarai (1) apie "Informacija ruošiama…"

  1.   Muzi rašė:

    O taip. Tokie vėjai mane irgi užveikia. Ypač kai "informacija ruošiama" būna mažiausiai kokį mėnesį. (vėliau paprastai nė nebežiūriu)
    pėvėzė, štai KFMI niekaip iki galo nesusitvarko su kai kuriom savo puslapio skiltim. Hrr. :)

Rašyk komentarą