BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Jau ir Lietuvoje nemažai NT objektų pardavinėjami šiuolaikinių technologijų pagalba. Neapsiribojama vien tik nuotraukomis, o pasitelkiama ir video prezentacijos. Tačiau šio išskirtinio namo pardavimui pasitelkta daug daugiau. Nepakako paprasto pristatymo, tam buvo sukurtas holivudinis scenarijus ir specialūs efektai, o kur dar moteris, kuriai reikia pagalbos… :) Trumpas filmukas, labai prabangus filmukas:

Patiko (0)

Rodyk draugamsKomentarai (4) apie "Originalus NT video skelbimas"

 1.   linoreta rašė:

  Geras, bet nuo vandens gausos man seilė nudryko, supavydėjau nerealiai :)) Mano svajonių namas su stikline siena nukreipta į ežerą. Matyt milijonų žmonių panaši svajonė.
  Beje, nuotaikos citatą reikėtų skirti Klaudijai ;))))

 2.   Subjektyvi rašė:

  Jai tai ir skirta :)

 3.   qq rašė:

  na taip, originali reklama, bet kas būdinga, tai kad net australiškos NT reklamos autore be ziza.ru susirasti nesugeba.
  ta dvasia ir visas blogas persunktas…

 4.   Subjektyvi rašė:

  Visų pirma - nesu reklamos autorė. Visų antra - video įrašai talpinami įvairiuose puslapiuose, kurie tam ir skirti. Man nekliūna “bazinė stotelė”. Be to kokybiškas įrašas ar vaizdas ne visuomet būna ten, iš kur norėtum paimti :P Kai su publikavimu nesusiduri, tai nelabai susigaudai, tiesa? Visų trečia - lankytis neprivaloma. O kokia dvasia čia kas persunkta - nežinau, temos pačios įvairiausios, kaip ir pats gyvenimas, nėra vienos specializacijos ar nuobodulio. Kas užplaukia.

Rašyk komentarą